Kabir Azabı Full HD (2018) izle

rek
rek
rek
5.4 /10 1954
Kabir Azabı Full HD (2018) izle

Kabir Azabı filmi İzle

Kabir Azabı filmi izle Hikayemiz ölümün kaçınılmaz gerçekliğini ve yaşanılmakta olan veya yaşanacak kabir azaplarının neden olacağı dehşet verici durumları aktaracaktır. Olayların kahramanı olan Ozan, hayatının en güzel baharında bir karakterdir. Kendisi işinde başarılı ve oldukça yetenekli bir avukattır. Fakat başarılar dolu olan kariyeri, Ozan’ın karakterini olumsuz olarak etkilemiş ve tamamen farklı bir kişiliğe bürünmesine neden olmuştur. Eskilerin sevecen, mütevazi karakteri Ozan, dahil olduğu iş hayatı sebebiyle şimdilerde yüksek düzeyde yozlaşacaktır. Hayattaki başarı ve para hırsı gün ve gün artacak tamamen hoşgörüsüz, kibirli bir kimliğe bürünecektir.
Kabir Azabı filmi İzle

Kabir Azabı Türkçe Dublaj izle

Kabir Azabı filmi full hd Ozan yakın çevresi tarafından da insanlara tepeden bakan birisi olarak tanınmaktadır. Kendini gerek işi gerekse görünüşü bakımından diğer insanlardan üstün görmektedir. Her şey onun için olumlu ve gayet güzel ilerlerken doğum gününde tanık olacağı olaylar nedeniyle yıkılacaktır. Bu olayların ardından artık eski halini bırakıp hayatını ve kendini sorgulaması gereken bir sürece girecektir. Yaşadığı kabusların sıklığı ve derecesi artacak kendisi ölüme biraz daha yaklaştığını arkasında hissettiği soğukluktan anlayacaktır.
Kabir Azabı filmi Full Hd İzle

Kabir Azabı Filmi Full HD izle

Kabir Azabı filmi tek parça izle Yaşamakta olduğu durumlar ve kabuslar Ozan’ı adım adım kaçınılmaz sonuna yaklaştırmaktadır. Etkisi altından kurtulamadığı gizemli ve garip olayları çözebilmesinin tek anahtarı ise kendi gerçekliğiyle yüzleşmesi olacaktır. Objektif olarak karakterini analiz edecek ve bugüne kadar yanlış giden noktaları düzeltmeye çalışacaktır. Aksi takdirde sonsuza kadar acı çekmeye mahkum edilecektir.
Kabir Azabı filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
94 Yorum
Ferdi Kayaklı
6 Haziran 2021

Arkadaşlar Kabir azabını bulamasınız çünkü platforumlar satın almadan nete sitelere düşmez kabir zabının yapımcısı platforumlara cok paraya satıyor krini cıkarmadan imkansız.

Ferdi Kayaklı
6 Haziran 2021

Selam admin senden dileğim kabir azabı olmayan film koymasan seviniriz. Kin 2019 yerli başka film koymuşsun yapma. admin yoksa başka koyma film ümüd vermiş oluyorsun insanlara ii degil.Kabir azabı neden nete yok çünkü platforumlar satın almadan hiç biyerde bulunmaz.

Gülşah Sıla Oruç
22 Mayıs 2021

Arkadaşlar ben filmi sinema salonunda izledim film gerçekten mükemmel ama izlediğim günden beri arıyorum hiç nete düşmedi.. Sizlere üzülüyorum bu mükemmel filmi izleyemediğiniz için..

Selcuk
17 Mayıs 2021

Çok güzeldi izledim ilk 5 filmden daha iyiydi efektler super

M C A'de Tanırlar bigün
29 Nisan 2021

üşenmedim her kardeşimizin yorumlarını
tek tek okudum ve acınızı paylaşıyorum.

1*Yönetmen : Arkın Aktaç sanırım, Böyle bir film çeksek beğenilir mi diye
meraktan kısa metraj Film fragmanımı yaptıki acaba.

2*Korsancılar imana geldide, internete atmaktan mı korktu ki nedir.

2 Sağlam ihtimal

Safir
6 Şubat 2021

Ya var ya filmi bulamadım . İlk açılan filmi kabir azabı sanıp ilk on beş dakikasını filmi çözmekle geçiren kardeşim sen de bendensin 🙂

Dost
24 Ocak 2021

Yıl 2021 halen film yok

Elif
25 Aralık 2020

Dünyanın sonu geldi hala film yok

Ugur
27 Kasım 2020

Hani amk nerde film

berk
13 Aralık 2019

su fılmı ızleyen varsa helal olsuın 😀

onur
20 Kasım 2019

bu fılmı izlediğim gun kurban kesicem

rumeysa
27 Eylül 2019

kabir azabı diye başka film koymuşlar dalgamı geçiyorsunuz?

Oguz
1 Haziran 2019

Bi türlü bulup izleyemedim

Elif
31 Mayıs 2019

Merak edıyoruz