Kadavra Türkçe Dublaj izle (2019)

23
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kadavra Türkçe Dublaj izle (2019)

Kadavra filmi İzle

Kadavra filmi izle Ted Gray isimli kahramanımız hayatta olabildiğince her şeye sahip olmuştur. Eğitimini Harvard Üniversitesi’nden aldığı tıp diplomasıyla noktalamıştır. Üstelik manken gibi fiziksel özelliklere sahip olan bir nişanlıya sahiptir. Kariyerine ilk adımını atmadan önce, ülkenin önde gelen bir fakülte hastanesinde üç ay süren adli tıp stajını tamamlayacaktır. Hayatının belki de dönüm noktası olacak bu yerde patoloji alanında uzman olan Jake Gallo ile karşılaşacaktır. İkisinin de zıt karakterlerde olması mücadelenin ateşini iyice alevlendirecektir.
Kadavra filmi İzle

Kadavra filmi full Hd İzle

Kadavra filmi full hd Ted ve Jake’in sürdürmekte olduğu rekabet dur durak bilmeyecektir. Çünkü iki doktorda en iyinin kendileri olduğuna ve bütün esrarengiz ölümleri ortaya çıkarabilecek eşi benzeri olmayan bir potansiyele sahip olduklarına inanmaktadırlar. İlk başlarda durgun başlasalar da birbirlerine karşı iyice sivrilirler.
Kadavra filmi Full Hd İzle

Kadavra filmi Tek Parça izle

Kadavra filmi tek parça izle ancak bunu birbirlerine kanıtlamaları için karşılarına gelen eğitim vakaları yeterli olmayacaktır. İkili kısa süre sonra yeni ve haince bir oyun tasarlayacaklardır. Jake’in kuruculuğunu yaptığı bu oyunda Ted’i en kusursuz cinayeti kimin gerçekleştireceği yönünde seri katil faaliyetine davet edecektir. İki geleceği parlak doktorun birbirleriyle girdikleri bu kanlı mücadelede kazananın kim olduğu yönünde bilgi veremesek de hayatını kaybedenleri çokluğu yönünden tahmin edebileceğiz. Her ne kadar bu yarışın kazananı ikiliden biri olacaksa da kaybedenin diğer insanlar olacağı dikkatleri daha da fazla filme çekmektedir.
Kadavra filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: 2019 Film izle, Korku, Türkçe Dublaj

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 5.2

Yönetmen: Diederik Van Rooijen

Oyuncular: Shay Mitchell, Grey Damon, Stana Katic, Louis Herthum, Joseph Valentino Palau

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kadavra Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 27 Yorum bulunuyor.
 1. Ebru

  Zimba

 2. Mikail

  Bekliyoruz

 3. Mikail

  Heyecanla bekliyoruz

 4. Kerim

  Film çok iyi

 5. Ayşegül

  Beğendim

 6. İsimsiz

  İyi

 7. Sibel

  Başarılı