Kafalar Karışık izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.6 /10 1347
Kafalar Karışık izle

Kafalar Karışık izle, ⚡ Yerli Komedi türü Atakan özyurt Fatih Yasin Bilal Hancı ve Enes Batur Kafalar Karışık filmini Full HD 1080p olarak Sansürsüz izleyin. Sosyal medya fenomeni Atakan, Bilal ve Fatih kendilerini sosyal mecralarda Kafalar olarak tanıdığımız bu 3 adamın kendi isimleriyle canlandırdığı karakterlerin zor ve bir o kadar da eğlenceli serüvenlerini izleyeceğiz.

Kafalar Karışık Filmi Konusu

Kafalar Karışık filmi izle Atakan ve sevgilisi Buse, mutlu birlikteliklerini evlilikte nitelendirmek istemektedirler önlerine beklemedikleri bir engel çıkar Buse’nin dedesi. Buse zengin bir ailenin kızıdır ve dedesi Atakan ile evlenmesine müsade etmemekte ve bu evliliğe karşı çıkmaktadır. İşte olaylar tam da bu noktadan sonra başlar, Busenin yıllardır kayıp babası Atakan için Buseyle evlenmeye açılan anahtar niteliğindedir ve arayışları başlar. Onu asla yalnız bırakmayan Bilal ve Fatih ile birlikte Busenin babasını aramaya başlarlar. Bu arayışla birlikte olaylar başlar. Olaylar zincirinde bu üçlü nasıl olduğunu bile anlayamadan Antalya’da bulurlar kendilerini. Yeni başlayan Antalya macerasıyla birlikte olaylar zinciri çok daha farklı bir hal almaktadır. Eğlenerek izleyeceğimiz filmin detayları hepimiz için fazlasıyla merak konusu.

Kafalar Karışık Filmi Full Hd İzle

Kafalar Karışık Filmi Oyuncuları

Kafalar Karışık Full HD izle filminin yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu, görüntü yönetmenliğinde ise Oscar Adayı Ersin Gök oturuyor. Türkiye’nin muhteşem sanatçılarından Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı ve birçok isim daha oyuncu kadrosunda bulunmakta. Funda Arar ve Yıldız Tilbe ile Pop müziğin kraliçeleri de film yer alıyor, Sosyal Medyada sıklıkla karşılaştığımız hali hazırda bir dizide rol alan şarkıcı ve oyuncu Feride Hilal Akını da bu filmde göreceğiz.

Kafalar Karışık filmi Fox tv, Netflix ve Youtube fragmanı izleme seçenekleriyle, Beyazperde Sinemalar Ekşi gibi platform yorumlarını sizler için derledik, ayrıca Kafalar Karışık Enes Batur gişe durumu, imdb puanına göz atabilir filmi Full HD 1080p kalitede Sansürsüz olarak ücretsiz bedava izleyebilirsiniz.

 • Türler Komedi, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Yücel Yolcu

 • Oyuncular: Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hanci, Metin Akpinar, Perihan Savas, Cihan Ünal, Güven Kiraç, Erkan Can, Feride Hilal Akin, Burak Tamdogan, Zuhal Yalçin, Nilgün Kasapbasoglu, Erhan Yazicioglu

 • Yapım Yılı
  2018
 • IMDb Puanı
  3
 • Film Süresi
  95 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
4463 Yorum
gijdillax
22 Ekim 2020

harika bir film

nurlan
16 Ekim 2020

çok iyi film

nurlan
16 Ekim 2020

çok iyi filmdir