Kafalar Karışık Filmi Full Hd İzle (2018)

2325

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kafalar Karışık Filmi Full Hd İzle (2018)

Kafalar Karışık Filmi İzle

Kafalar Karışık Filmi İzle, Sosyal medya fenomeni Atakan,Bilal ve Fatih kendilerini sosyal mecralarda Kafalar olarak tanıdığımız bu 3 adamın kendi isimleriyle canlandırdığı karakterlerin zor ve bir o kadar da eğlenceli serüvenlerini izleyeceğiz.

Kafalar Karışık Filmi İzle

Kafalar Karışık Filmi Full Hd İzle

Kafalar Karışık Full Hd İzle Atakan ve sevgilisi Buse, mutlu birlikteliklerini evlilikte nitelendirmek istemektedirler önlerine beklemedikleri bir engel çıkar Buse’nin dedesi. Buse zengin bir ailenin kızıdır ve dedesi Atakan ile evlenmesine müsade etmemekte ve bu evliliğe karşı çıkmaktadır. İşte olaylar tam da bu noktadan sonra başlar, Busenin yıllardır kayıp babası Atakan için Buseyle evlenmeye açılan anahtar niteliğindedir ve arayışları başlar. Onu asla yalnız bırakmayan Bilal ve Fatih ile birlikte Busenin babasını aramaya başlarlar. Bu arayışla birlikte olaylar başlar. Olaylar zincirinde bu üçlü nasıl olduğunu bile anlayamadan Antalya’da bulurlar kendilerini. Yeni başlayan Antalya macerasıyla birlikte olaylar zinciri çok daha farklı bir hal almaktadır. Eğlenerek izleyeceğimiz filmin detayları hepimiz için fazlasıyla merak konusu.

Kafalar Karışık Filmi Full Hd İzle

Kafalar Karışık Filmi Tek Parça izle

Kafalar Karışık Filmi Tek Parça İzle filminin yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu, görüntü yönetmenliğinde ise Oscar Adayı Ersin Gök oturuyor. Türkiye’nin muhteşem sanatçılarından Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı ve birçok isim daha oyuncu kadrosunda bulunmakta. Funda Arar ve Yıldız Tilbe ile Pop müziğin kraliçeleri de film yer alıyor, Sosyal Medyada sıklıkla karşılaştığımız hali hazırda bir dizide rol alan şarkıcı ve oyuncu Feride Hilal Akını da bu filmde göreceğiz.

Kafalar Karışık Filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 1344

Tür: Komedi, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Yücel Yolcu

Oyuncular: Fatih Yasin, Atakan Özyurt, Bilal Yasin, Metin Akpınar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kafalar Karışık Filmi Full Hd İzle (2018)” filminde 4.463 Yorum bulunuyor.
  1. gijdillax

    harika bir film

  2. nurlan

    çok iyi film

  3. nurlan

    çok iyi filmdir