Sitemizde şuan toplam 1525 film bulunmaktadır.

Kafir Tek Parça izle (2018)

3
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK MOLY TEK UPTO TEK JAW TEK ODNO TEK LOADYorum yap
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kafir Tek Parça izle (2018)

Kafir filmi İzle

Kafir filmi izle Hikayemizde, sıradan bir ailenin, yanlış yollara sapması nedeniyle başlarına musallat olan cinler tarafından çektiği sıkıntılar anlatılmaktadır. Yasemin isimli genç kadın olayların odağında bulanan bir karakterdir. Kardeşi ile birlikte sıradan bir hayat sürdürmektedirler. Yasemin’in Ufuk isminde ne derse yapan ve onu asla kırmayan bir nişanlısı da bulunmaktadır. Çiftimiz kısa süre sonra evlenmek, mutlu mesut bir hayata kavuşmak için gün sayacaklardır.
Kafir filmi İzle

Kafir filmi full Hd İzle

Kafir filmi full hd Ayşe’nin gecelerden birinde gördüğü, ürkütücü bir kâbus tüm ailenin hayatını zindana çevirecektir. Ayşe, bu kabustan aşırı şekilde etkilenmiştir ve ailenin diğer üyeleriyle paylaşacaktır. Diğerleri ise kâbusun herkes tarafından görülebilecek nitelikte olduğuna hükmedecekler ve asla ciddiye alıp, üstüne düşmeyecekler.
Kafir filmi Full Hd İzle

Kafir filmi Tek Parça izle

Kafir filmi tek parça izle Ayşe’nin gördüğü kabuslar artacak ve konu hakkında daha fazla ipuçları elde etmeye başlayacaktır. Yasemin ve Ufuk’ta önceden tanık oldukları kabusların gerçekleştiğini fark edecekler, esrarengiz boyuta oluşan bu durum için yardım aramaya başlayacaklardır. Yıllar öncesinden yapılan bir büyü Yasemin isimli karakterimize, cin musallatını tetiklemiştir. Üstelik ilk olarak ona musallat olan ve tüm ailenin yaşamını karartacak olan bu cinlerin kabilesi, en tehlikelilerden olan Cuhenna kabilesidir. Yıllar önce bir sorun için çözüm olarak büyü yaptırmak zorunda kalmışlardır. Büyünün tehlikesini ve kendilerini ne yönde etkileyeceğini bilmeden bu yola girişmişlerdir. Ailenin, hayatta kalabilmesi için sayılı dakikaları bulunmakta ve her dakika ilerledikçe çektikleri acılar kat kat artmaktadır.
Kafir filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Korku

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Hasan Gökalp

Oyuncular: Beyza Metin, Gamze Kırlı, Selim Aygün, Caner Çeleksiz, Kübra Kılınçkaya

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kafir Tek Parça izle (2018)” filminde 11 Yorum bulunuyor.
  1. Tuncay - 1 sene önce demiş ki:

    Hani

  2. Ali erol - 1 sene önce demiş ki:

    Film çok güzel

  3. murat - 2 sene önce demiş ki:

    fena deil