Kağıttan Hayatlar izle

SUPER FHD FRAGMAN
6.3 /10 19
Kağıttan Hayatlar izle

Kağıttan Hayatlar izle, Kağıttan Hayatlar filmi izle Netflix Türkiye’nin ilgi çeken yapımlarından biri olan Kağıttan Hayatlar, 12 Mart 2021 tarihinde dijital platformda izleyici ile buluştu. Dram filmi kategorisinde olan Türk yapımı filmin yönetmenliğini Can Ulkay üstlenmiştir ve senaryosunu Ercan Mehmet Erdem kaleme almıştır. Filmin süresi 1 saat 37 dakikadır. Süresi bakımından bir çırpıda duygusal bir yoğunluk ile izlenecek Kağıttan Hayatlar +18 yaş +izleyici kitlesine hitap eder. İzleyicinin göz yaşlarını tutamayacağı dram türünde ki bu filmin konusu evsiz kağıt toplayıcılarının yaşamlarına değinmektedir. Gerçek yaşamda karşılaşılan insanların hayatlarını bu denli açıkça görmek, film severler üzerinde oldukça büyük bir etki bırakacaktır.

Kağıttan Hayatlar 2021 Konusu
Kağıttan Hayatlar Full HD izle konusu iyi ve güçlü bir yaratıcılığa sahiptir ve zor yaşamlara sahip olan bu insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını gözler önüne serer. Kâğıttan Hayatların konusu, ana karakteri Mehmet’in dramatik yaşamını ele alır. İstanbul’da evsiz ve fakir bir kağıt toplayıcısı olan Mehmet’in hayatında önemli bir etkiye sahip olan Tahsin Baba onun için büyük bir destekçidir. Mehmet ile 8 yaşında ki Ali’nin yolları kesişir ve hikaye başlar. Arkadaşının kağıt toplama arabasına saklanan Ali ile ilk o zaman karşılaşır. Küçük çocukla arasında güçlü bir bağ gelişen Mehmet’in bundan sonra ki tek amacı onun ailesini bulmak olmuştur. Konusu ile güçlü bir şekilde dikkatleri üzerinde toplayan Kağıttan Hayatların oyuncu kadrosunda merak konusu oldu. Peki, önemli isimler olan oyuncular hangi karakterlere hayat verecek?

Kağıttan Hayatlar Oyuncu Kadrosu
Kağıttan Hayatlar 1080p izle farklı türde film ve dizilerde farklı karakterler ile izleyici karşısına çıkan Çağatay Ulusoy bu kez de kağıt toplayan evsiz bir genç olarak kadroda yerini alıyor. Çağatay Ulusoy başrolü Ali karakterine hayat veren Emir Ali Doğrul ile paylaşıyor. Türk dizi ve film sektörünün önemli oyuncularından olan Turgay Tanülkü, Tahsin Baba rolü ile başrol Mehmet’in akıl hocası ve en büyük destekçisidir. Filmin kadrosunda Ersin Arıcı, Selen Öztürk, Tomris Çetinel, Osman İskender Bayer Mehmet Bahattin Genç ve Volkan Çalışkan gibi oyuncular film ile birlikte izleyici karşısına çıkıyor.

 • Türler 2021 Filmleri, Dram, Netflix, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Can Ulkay

 • Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk, Okşan Büyük, Mehmet Bahattin Genç, Volkan Çalışkan, Tomris Çetinel, Osman İskender Bayer

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Dili
  Yerli Film
2 Yorum
semih can
24 Ağustos 2021

5.5 nedir ya 8 en az olmalı saçma sapan fantastik hikayelere 9 verin gerçek hayattan filmlere 5 olmadı…

mhrmyksl
17 Mart 2021

Ne ciğer kaldı ne de yürek bu nedir arkadaş ya her dksı insanı kederle bağlar mı? 10 puanı çok net haketmiş iyi ki izlemişim muhakkak izleyin derim. Not: Psikolojiniz bozulabilir:)