Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi Full izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


[Toplam: 3   Ortalama: 3/5]
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi Full izle (2019)

Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi filmi izle

Hikâyede Dina isimli güzel ve zeki bir genç kızın hayatı üzerinde durulacaktır. Dina, bir şamanın kızı olarak bilinmektedir. Bu nedenle kendisinin çok etkili güçleri mevcuttur. İnsanların, başkalarından saklamış oldukları en tehlikeli ve gizli sırları bile itiraf etmelerini tetiklemektedir. Bu gücü, diğer insanlar tarafından endişeyle gözlemlenmektedir. Bir süre sonra Dina’nın sahip olduğu gücün, sıradan bir babadan gelme olasılığının imkânsız olduğuna kanaat getirilecektir. Yapılan bu tespitin sonucunda, Dina’nın bu zamana kadar bilmediği sırlarını araştırmaya başlaması söz konusu olacaktır.
Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi filmi izle

Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi filmi full hd

Dina, hayatı keşfetme çağlarındadır. Öte yandan kendini de keşfetmesinin gerekli olduğu bir sürece girecektir. Dina için en önemli kişi, kardeşidir. Kardeşi, bir süre önce kaybolmuştur. Bu nedenle de annesinin kendileri hakkındaki endişesi üst seviyelere tırmanmıştır. Dina, annesinin yüreğine bir nebze de olsa su serpebilmek için bir daha kesinlikle kara büyüyle uğraşmayacağı konusunda söz verecektir.
Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi filmi full hd

Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi filmi tek parça izle

Dina, kardeşinin yokluğundan olumsuz olarak etkilenmiştir. Eli kolu bağlı bir şekilde beklemeyi, kendine yediremeyecektir. Çünkü kardeşinin şu an bile engel olamayacağı tehlikelerle boğuştuğu ihtimalini düşünmektedir. Bu nedenle de hazırlıklarını tamamlayıp, bir süre sonra kardeşinin izini sürmek üzere yola çıkacaktır. Dina, başlarda yalnızca kardeşi adına çıkmış olduğu bu yolculukta, kendi hayatına dair sırları da keşfedecektir. Bu sırlardan birisi de gerçek babasının kim olduğudur.
Kahin’in Kızı 2 Yılanın Hediyesi filmi tek parça izle

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2019

Yönetmen: Ask Hasselbalch

Oyuncular: Allan Hyde, Jakob Oftebro, Søren Malling

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?