Kapalak Kızı Filmi izle

5.0 /10 25
Kapalak Kızı Filmi izle

Kapalak Kızı filmi İzle

Kapalak Kızı filmi izle hikâyesiyle bizi Nova prospekt kanalına aşina olanların tanık olduğu tarzda ilerleyen hikâyemiz 90’lı yıllarda Karadeniz’in yüksek dağları arasında kalmış Giresun’da yaşanmış olan para normal kategoride ki olayları ve bu vesileyle çok sayıda insanın hayatının değişmesine sebep olan sır perdesini aralamakta.
Kapalak Kızı filmi İzle

Kapalak Kızı filmi Full Hd İzle

Kapalak Kızı filmi Full HD izle Ayşe adında 19’luk güzel bir kız köy okulunda hademelik yapmaktadır. Hâlinden şikâyetçi olmayan Ayşe gayet mutlu bir hayat sürmektedir. Ayşe’nin sevdiği genç askerde bulunmaktadır. Onun gelmesini iple çekmekte olan Ayşe kendi halinde düğün hazırlıklarına da yavaştan başlamıştır. Buraya kadar mutlu mesut giden hikâyemiz Ayşe’nin, okulun ahlaksız müdürü tarafından tecavüze uğramasıyla karmaşıklaşan bir hal alıyor. Ayşe bu durumu içine sindirmemekte ve bütün denge mekanizması alt üst olmaktadır. Çok çabalamaktadır Ayşe bu durumu atlatmak için lakin başarısız olur çünkü utancından kimseye bakacak yüzü kalmamakla birlikte son çare olarak intihar etmeye karar vermiş ve hayatına kıymıştır.
Kapalak Kızı filmi Full Hd İzle

Kapalak Kızı filmi Tek Parça izle

Kapalak Kızı filmi Tek Parça izle Kızının ölümünü asla hazmedemeyen annesi, kızını bu duruma getiren müdürden intikam almaya kalkacaktır. Ne yazık ki yasak olan bir yola başvurarak müdüre tesiri ağır bir büyük yaptırmıştır. Ancak unuttuğu veya hiç düşünmediği büyünün eninde sonunda yaptırana musallat olacağıydı. Annesin yaptığı büyünün etkisiyle Ayşe’nin ruhu halen çalıştığı okulun için hapsolmuş vaziyette ve daha da ilginci Ayşe zaman zaman okulda ki öğrenciler tarafından görülebilmekte.
Kapalak Kızı filmi Tek Parça izle

 • Türler Korku, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Fatih Gürler, Ramazan Özer

 • Oyuncular: Can Yavuz, Arifhan Durmuş, Alperen Demirtaş

 • Yapım Yılı
  2018 - Türkiye
 • IMDb Puanı
  4.2
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
1005 Yorum
Ali
14 Ağustos 2019

Çok güzel bir korku filmi

Cansu
10 Ağustos 2019

Korkunç

Kapalak
10 Ağustos 2019

İyi Film 🙂

Burak can okay
10 Ağustos 2019

Çok Başarılı

efe
9 Ağustos 2019

film çok güzel