Kar Tek Parça izle (2017)

5.4 /10 849
Kar Tek Parça izle (2017)

Kar filmi İzle

Kar filmi izle Hikayemizin odağında Müzeyyen isimli genç kız bulunmaktadır. Müzeyyen, son derece asabi ve sorumsuz bir lise öğrencisidir. Bunun yanında gayrimeşru bir ilişkinin de meyvesi olarak doğmuştur. Doğduğundan beri annesiyle yaşamaktadır. Antalya’da son derece serbest bir yaşam sürmekte ve arkadaşlarıyla birlikte uyuşturucu tüketmektedir. Normal standartları reddederek, toplum ahlakını zedeleyecek ve kesinlikle kabul edilmeyecek davranışlarda bulunmaktadır. Yaşı bir hayli olgun olmasına rağmen liseyi bile bitirebilmeyi başaramamıştır.
Kar filmi İzle

Kar Türkçe Dublaj izle

Kar filmi full hd Müzeyyen’in bütün bunlara ek olarak daha önce hiç karşılaşmadığı ve görüşmediği bir üvey erkek kardeşi bulunmaktadır. Ali isimli karakter ise Müzeyyen’den daha aksi özelliklere ve anlayışa sahiptir. Yaşam tarzı da son derece lüks ve refah içindedir. Olağan bir lise öğrenimine devam etmektedir. Son derece sıkı çalıştığı üniversite sınavı maratonundan kaçamak yapmak isteyecektir.
Kar filmi Full Hd İzle

Kar Filmi Full HD izle

Kar filmi tek parça izle Ali yıllar sonra bir kız kardeşinin var olduğunu duyunca, fırsattan istifade ederek Antalya’ya doğru yola çıkacaktır. Bu yolculuğu ailesi tarafından bile bilinmeyecektir. Müzeyyen, zor yaşam şartlarından kaynaklı olarak kardeşi Ali’yi sıcak karşılamayacaktır. Sonrasında ise yavaş yavaş alışmaya başlayacaktır. Ali, Müzeyyen’in bütün gününü birlikte geçirdiği arkadaşlarının arasına karışarak uyum sağlayama çalışacaktır. Tek amacı ise Müzeyyen’i zor yaşam şartlarından kurtararak, refah içinde yaşamasına yardımcı olmaktır. En önem verdiği nokta ise kendisinin babası gibi olmadığını kanıtlama isteğidir. Yaşanılan süreç ikili için iyi gelse de sonrasında ahlak dışı olaylara maruz kalacaklar.
Kar filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
67 Yorum
ahmet
29 Ekim 2020

çok iyi

Ubey
17 Ekim 2020

Bnce iyi

Yunus
22 Eylül 2020

Süper

ruben
9 Temmuz 2020

ok iyi

Alp
23 Haziran 2020

Bakalimm

Hayrullah Öztürk
19 Haziran 2020

İzlemiştim tekrar izlicem

Fatıh
26 Nisan 2020

Özlersen nasıl olduğunu söyleyeceğiz