Karakomik Filmler Tek Parça izle (2019)

6.4 /10 16
Karakomik Filmler Tek Parça izle (2019)

Karakomik Filmler filmi İzle

Karakomik Filmler filmi izle Beş kişilik bir grup arkadaş, çevrelerine başka bahaneler uydurarak beraber hayatın tadını çıkarabilecekleri bir kaçamak yapmaya karar verecekler. Bunun içinde gözlerden ırak ve muazzam bir manzaraya sahip malikaneyi tercih edecekler. Bugüne kadar denemedikleri şeyleri denemeye çalışacaklar. Lüksün ve huzurun, her seviyesine şahit olamaya çalışacaklar. Bir müddet bunu sağlayabilseler de sonrasında karşılarına çıkacak sürpriz manzara büyük bir endişe uyandıracaktır.
Karakomik Filmler filmi İzle

Karakomik Filmler Türkçe Dublaj izle

Karakomik Filmler filmi full hd Beş kişinin, bu zamana kadar tanık olmadıkları olaylara tanık olmaları üzerinde ilerleyecektir. İşler, karşılarında dikilen devasa uzay mekiğiyle birlikte altüst olacaktır. Normal şartlarda keyifleri yerinde olan karakterler, bu geminin kısa sürede fark edilebilme olasılığını dikkate aldıklarında, sırlarının ifşa olacağını bildiklerinden aşırı endişelenecekler. Bir süre sonra geminin içinde bulunan Californium madeninin uçuk piyasa değerini öğrenecekler.
Karakomik Filmler filmi Full Hd İzle

Karakomik Filmler Filmi Full HD izle

Karakomik Filmler filmi tek parça izle Karakterler kendileri bir çıkarma yapacakları vakit, bölgeye Amerikan askerlerinin ve NASA’nın intikal ettiğine şahit olacaklar. Bu süreçten sonra çalışmayı beraber yürütmeleri gerecek. Kaderlerine razı olacakları şekilde, büyük bir tehlikeye içlerinde birisi girmeye razı olacak. Bu paranın, hayatta çoğu şeyi ayaklarına getireceğini düşünecek ve uzay gemisine girmek için kendisini feda edecek. Gemiye, NASA astronotlarından birisinin eşliğinde girecek. İçeride kendilerini farklı bir manzara karşılayacak. Bir süre sonra da uzaylılarla mücadele etmeleri gerekecek. Öte yandan ortada mevcut üç kültürün, birbirlerini etkilemeye çalıştığı gözlemlenecek.
Karakomik Filmler filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
531 Yorum
kara
20 Nisan 2020

Çok kaliteli bir site

Mahmut
22 Mart 2020

Mamacita

faro
20 Mart 2020

yapacağınız işin

mert
18 Mart 2020

ne oyalıyonuz

mert
18 Mart 2020

açın filmi

Fdfg
17 Mart 2020

DyzydyaZ

Kdjdj
16 Mart 2020

Kfkfkkvkv

pjf
15 Mart 2020

fkrjewgfier

bozan
14 Mart 2020

haerikulade

jeffbeck
13 Mart 2020

harika film

nur24505
13 Mart 2020

mükemmel