Karakomik Filmler Tek Parça izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Karakomik Filmler Tek Parça izle (2019)

Karakomik Filmler filmi İzle

Karakomik Filmler filmi izle Beş kişilik bir grup arkadaş, çevrelerine başka bahaneler uydurarak beraber hayatın tadını çıkarabilecekleri bir kaçamak yapmaya karar verecekler. Bunun içinde gözlerden ırak ve muazzam bir manzaraya sahip malikaneyi tercih edecekler. Bugüne kadar denemedikleri şeyleri denemeye çalışacaklar. Lüksün ve huzurun, her seviyesine şahit olamaya çalışacaklar. Bir müddet bunu sağlayabilseler de sonrasında karşılarına çıkacak sürpriz manzara büyük bir endişe uyandıracaktır.
Karakomik Filmler filmi İzle

Karakomik Filmler filmi full Hd İzle

Karakomik Filmler filmi full hd Beş kişinin, bu zamana kadar tanık olmadıkları olaylara tanık olmaları üzerinde ilerleyecektir. İşler, karşılarında dikilen devasa uzay mekiğiyle birlikte altüst olacaktır. Normal şartlarda keyifleri yerinde olan karakterler, bu geminin kısa sürede fark edilebilme olasılığını dikkate aldıklarında, sırlarının ifşa olacağını bildiklerinden aşırı endişelenecekler. Bir süre sonra geminin içinde bulunan Californium madeninin uçuk piyasa değerini öğrenecekler.
Karakomik Filmler filmi Full Hd İzle

Karakomik Filmler filmi Tek Parça izle

Karakomik Filmler filmi tek parça izle Karakterler kendileri bir çıkarma yapacakları vakit, bölgeye Amerikan askerlerinin ve NASA’nın intikal ettiğine şahit olacaklar. Bu süreçten sonra çalışmayı beraber yürütmeleri gerecek. Kaderlerine razı olacakları şekilde, büyük bir tehlikeye içlerinde birisi girmeye razı olacak. Bu paranın, hayatta çoğu şeyi ayaklarına getireceğini düşünecek ve uzay gemisine girmek için kendisini feda edecek. Gemiye, NASA astronotlarından birisinin eşliğinde girecek. İçeride kendilerini farklı bir manzara karşılayacak. Bir süre sonra da uzaylılarla mücadele etmeleri gerekecek. Öte yandan ortada mevcut üç kültürün, birbirlerini etkilemeye çalıştığı gözlemlenecek.
Karakomik Filmler filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.4 /10 Toplam oy: 16

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Cem Yılmaz

Oyuncular: Cem Yılmaz

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Karakomik Filmler Tek Parça izle (2019)” filminde 531 Yorum bulunuyor.
 1. kara

  Çok kaliteli bir site

 2. Mahmut

  Mamacita

 3. faro

  yapacağınız işin

 4. mert

  ne oyalıyonuz

 5. mert

  açın filmi

 6. Fdfg

  DyzydyaZ

 7. Kdjdj

  Kfkfkkvkv

 8. pjf

  fkrjewgfier

 9. bozan

  haerikulade

 10. jeffbeck

  harika film

 11. nur24505

  mükemmel