Sitemizde şuan toplam 1513 film bulunmaktadır.

Karanlık Hikayeler Full HD izle (2019)

4
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Karanlık Hikayeler Full HD izle (2019)

Karanlık Hikayeler filmi İzle

Karanlık Hikayeler filmi izle Hikâye 1968 yıllarında ABD’de geçmektedir. Amerika gerek siyasi gerekse de sosyal anlamda, uzun soluklu bir değişim yaşamaya başlayacaktır. Bellows ailesinin laneti, kasaba etrafında kol gezmeye devam etmektedir. Bellowslar, büyük bir malikanede kalmaktadırlar. Malikane, kasabadan epey uzaktadır ve en uç noktasında konumlanmıştır.
Karanlık Hikayeler filmi İzle

Karanlık Hikayeler filmi full Hd İzle

Karanlık Hikayeler filmi full hd Olayların kilidini Sarah isimli bir genç kız açacaktır. Karakter, bütün lanetin yeniden ortaya çıkmasına yol açacak ve arkadaşlarının bulunduğu davranışlar da bir hayli acı çekmelerini zorunlu kılacaktır. Sarah, kendi yaşamında son derece sıkıntılı günler geçirmiştir. Yaşadığı esrarengiz olaylar, dengesini de altüst etmiştir. Bu nedenle de yapabileceklerinin pek bir sınırı yoktur. Dengesiz ruh hali, kendisini farklı arayışlara itecektir.
Karanlık Hikayeler filmi Full Hd İzle

Karanlık Hikayeler filmi Tek Parça izle

Karanlık Hikayeler filmi tek parça izle Bir grup genç, tesadüf eseri bir kitap keşfedecektirler. Kitapta, birbirinden farklı korku hikayeleri yer almaktadır. Karakterler, okudukları yazılardan bile kalplerinin atışını hissetmeye başlamıştırlar. Kendi yapacakları büyük bir yanlış, hikayelerin bir anda gerçeğe dönüşmesine yol açacaktır. Bunun için de ellerinden geldiğince, şifreleri çözmeleri gerecektir. Sarah ve arkadaşları, hayatlarının en acı verici olaylarına tanık olacaktırlar. Bir süre sonra kitabı izinsiz ele geçirmelerinin bedelini ödediklerine kanaat getirecektirler. Artık kendileri için zaman iyice daralmaktadır. Her bir karakter, sosyal hayatlarında gözleri önündeki canavarlardan, olabildiğince kaçmaya çalışacaktırlar. Aksi taktirde, kendi hikayeleri de korku kitabının karanlık sayfalarında yer bulacaktır.
Karanlık Hikayeler filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Korku

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: André Øvredal

Oyuncular: Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?