Karanlık Lanet Türkçe Dublaj izle (2019)

5.3 /10 298
Karanlık Lanet Türkçe Dublaj izle (2019)

Karanlık Lanet filmi İzle

Karanlık Lanet filmi izle Hikayemizde seneler önce acı bir ölüme maruz gitmiş, Mina isimli kız ön planda bulunmaktadır. Karakter, yıllar öncesinde belirsiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Öldürülmesinin ardından zombi olarak dünyadaki varlığını sürdürmüştür. Hayatını Şeytan Den isimli bölgede keşfedilmemiş eski evinde sürdürmektedir. Ayrıca ara sıra ormanda canavar olarak devriye atmakta ve insan eti yiyerek beslenmektedir.
Karanlık Lanet filmi İzle

Karanlık Lanet Türkçe Dublaj izle

Karanlık Lanet filmi full hd Mina, ormanda avlandığı bir günde araba bagajında mahsur kalmış, bir çocukla karşılaşacaktır. Josef Hofer, tarafından kaçırılan Alex adındaki çocuk, son derece endişe duymaktadır. Çünkü Hofer’ın aşırı sadist kuralları bulunmakta ve kendini tanrı olarak görmektedir. Her ne kadar acımasız ve katı olsa da Alex, Mina tarafından yardım eli uzatılana kadar Stockholm Sendromuna maruz kalmıştır. Gözleri kör edilen Alex, daha farklı işkencelere de dayanmaya çalışmaktadır.
Karanlık Lanet filmi Full Hd İzle

Karanlık Lanet Filmi Full HD izle

Karanlık Lanet filmi tek parça izle İki çocuğunda işkence ve eziyet görmek gibi ortak noktalarının olması, sonraki süreçte birbirlerini kollamak istemelerine yol açacaktır. Bir müddet sonra Şeytan Den’e yeni bir polis atanacaktır. Polisin de tanık olacağı durumlar derinlemesine bir soruşturmayı, gerekli kılacaktır. Mina, Alex’in daha güvenilir bir bölgede yaşamını sürdürebilmesi için yetkililere teslim etmek istemektedir. Fakat bir yandan da kendinin uzun zamanki yalnızlığına, büyük bir kader ortağı olan Alex’ten ayrılmanın üzüntüsünden korkmaktadır. Mina, zombi iç güdülerini, dostluk ve sadakat kavramına ters düşmemek adına kontrol altına almaya çalışacak ve bu süreçte fazlasıyla zorlanacaktır.
Karanlık Lanet filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Avustralya
  • Film Dili
    Girilmedi
73 Yorum
Gülşen
16 Şubat 2021

mükemmel

Funda
23 Kasım 2020

Yorum yapmak zorundaymışım hibi hissettim

muhammed ergin
3 Mayıs 2020

ere lam size 🙂

suat
2 Mayıs 2020

mükemmel

Güler
2 Mayıs 2020

Bakalım

Güler
2 Mayıs 2020

İzleyebilirsiniz

miuw
1 Mayıs 2020

piuw

turgut
25 Nisan 2020

izlenmeli

Asli
25 Nisan 2020

Simdi izliycem kesinlikle süperdir umarim

Hsmi
23 Nisan 2020

Teşekkürler

eray
17 Nisan 2020

çok güzel bir film

Serseriii
15 Nisan 2020

Bakıp görüce

Mehtap
13 Nisan 2020

Çok güzel bir fillim