Kardeşim Benim 2 Full HD izle (2018)

13

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kardeşim Benim 2 Full HD izle (2018)

Kardeşim Benim 2 filmi İzle

Kardeşim Benim 2 filmi izle Ozan ve Hakan isimli ünlü kardeşler arkadaşları Tato’nun ölümünün ardından büyük bir şok yaşarlar. Hakan’ın düğün merasimine ise iki gün kalmıştır. Fakat Tato’nun kendilerinde olan değeri üzerine en sevdikleri arkadaşlarından birine karşı son vazifelerini yerine getirmeye çalışacaklar. Bunun içinde zaman kaybetmeden düğüne de gecikmemek adına köye doğru yola çıkacaklar. Hakan, kısa süre sonra Rize’nin en zengin çay tüccarlarından birinin damadı olacaktır. Muzaffer isimli müstakbel kayınbabası ise bu işe asla razı değildir. Ancak kızı Didem’in üzülmemesi için razıymış gibi gözükmektedir.
Kardeşim Benim 2 filmi İzle

Kardeşim Benim 2 filmi full Hd İzle

Kardeşim Benim 2 filmi full hd Muzaffer genel itibariyle Hakan’a alışabilecek olsa da özellikle sanatçı olmasını kabul etmemektedir. Bundan dolayı da büyük önyargıları bulunmaktadır. Hakan’ın düğün sürecinde devamlı hareketlerini takip edecek olan Muzaffer, en ufak hatasında damat adayını enseleyecektir. Bir yandan da kızı Didem’i vazgeçirebilmek için imalı telkinlerde bulunacaktır. Her ne kadar üzücü bir cenazeye katılacak olsalar da iki kardeş kendilerini yeniden enteresan olayların içinde bulacaklar. Macera süresince Ege’den İç Anadolu’ya hatta sınırın ötesine kadar yolculuk edip, en sonunda da Karadeniz’e ulaşıp, mutlu sona kavuşmaya çalışacaklar.
Kardeşim Benim 2 filmi Full Hd İzle

Kardeşim Benim 2 filmi Tek Parça izle

Kardeşim Benim 2 filmi tek parça izle Leyla isimli bir karakter, nişanlısından kaçmak için verdiği mücadele sonucunda iki kardeşin yanına dahil olmuştur. Peşlerine düşen üvey abilerinden, kaçabildikleri kadar kaçmaya çalışacaklar. Tato adına çıktıkları macera sonucunda, kardeşlik bağlarını kuvvetlendirip, aşkın en güzel hallerini yaşayacaklar.
Kardeşim Benim 2 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Mert Baykal

Oyuncular: Murat Boz, Burak Özçivit, Ferdi Sancar, Leyla Feray, Pınar Deniz

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kardeşim Benim 2 Full HD izle (2018)” filminde 33 Yorum bulunuyor.
 1. fghkfhgfh

  hgjhgjh

 2. Kemal

  Mükemmel ama biraz gec yukleniyor

 3. ibo

  super

 4. Ali İhsan Tavukçu

  Yüklenme bakacaz

 5. Abdi albayram

  Harika

 6. Muhammed

  Ben güzel

 7. ismail

  asırı güzel

 8. akif

  super

 9. Mehmet

  Açlırsa izlicez

 10. Mehmet Çakırca

  Süper

 11. Furkan

  Harika

 12. Emel

  Beğendim ilkini bununda güzel olduğundan eminim

 13. yasin

  harika bir film tebrikler