Kardeşim İçin Der’a Tek Part (2018) izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kardeşim İçin Der’a Tek Part (2018) izle

Kardeşim İçin Der’a filmi İzle

Kardeşim İçin Der’a filmi izle Hikayemiz, Suriye’de yaşanılan olayları tüm açılardan gözler önüne serecektir. Rejimin halka dayattırdığı sosyal hayat, iç açıcı değildir. Uyum sağlayanlar yancı konumuna düşmekte sağlayamayanlar ise ciddi cezalarla mücadele etmek zorundadır. Özellikle bağlı bulunan soy büyük önem arz etmektedir.
Kardeşim İçin Der'a filmi İzle

Kardeşim İçin Der’a filmi full Hd İzle

Kardeşim İçin Der’a filmi full hd izle Ali isimli karakterimiz rejime karşıt düşüncede olan insanlar arasındadır. Bu görüşleri nedeniyle yüksek derecede işkenceye maruz kalmıştır. Bütün yaşadıkları ülkesini terk etmesine neden olacaktır. Fakat ilerleyen süreçte ailesinin ve doğduğu toprakların hasretini yaşayan Ali, tekrardan kardeşinin ve annesinin bulunduğu Suriye’ye dönecektir. Karşılaştığı manzaraya hiç yabancı olmasa da artık tahammül edemeyeceği olaylara tanık olacaktır. Kardeşi Ömer, abisinin yolundan giderek yönetimde söz sahibi olan Baas rejimi aleyhinde eylemlere katılmaktadır.
Kardeşim İçin Der'a filmi Full Hd İzle

Kardeşim İçin Der’a filmi Tek Parça izle

Kardeşim İçin Der’a filmi tek parça izle Rejimin halka dayatmak istediği fikirleri kabul etmek istemeyen Ömer, boyundan büyük işlere kalkışacaktır. Halbuki Ali, geri döndüğünden itibaren kardeşini kontrol altında tutmaya çalışmıştır. Kısa süre sonra eli kolu bağlı bir şekilde kardeşi Ömer’in tutuklandığına şahit olacaktır. Sadece Ömer değil aşiretlerine mensup olan çok sayıda çocuk da rejim karşıtı eylemler düzenledikleri için tutuklanacaktır. Ömer ve arkadaşları, derste fikirlerini açıklamaktan çekinmeyen öğretmenlerinin tutuklanmasını protesto etmek amacıyla karargâhın duvarlarına yazı yazmışlardır. Ali, kardeşinin ve diğer çocukların zamanında kendinin deneyimlediği sorunlara maruz kalmamaları için tüm gücüyle mücadele etmeye karar verecektir.
Kardeşim İçin Der'a filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aksiyon, Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Murat Onbul

Oyuncular: İlker Kızmaz, Cem Uçan, Mehmet Çevik, Berna Koraltürk, Umut Karadağ

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?