Kardeşler Filmi HD (2019) İzle

rek
rek
rek
7.0 /10 2
Kardeşler Filmi HD (2019) İzle

Kardeşler filmi İzle

Kardeşler filmi tek parça izle filmimizin konusu bir namus cinayetinden sonra hayatları tamamen değişen iki kardeşin yaşadıklarını anlatmaktadır. Cinayetin gölgesinden o kadar etkilenirler ki adeta birbirlerinin hayatını yaşamak zorunda kalacaklardır. Hikâyemiz Avrupa’dan Asya’ya bir hayat hattı üzerinde geçecektir. Yusuf’un yıllar önce büyük şehre kaçmış bir ablası bulunmaktadır. Ailesinden aldığı talimatlarla kardeşiyle birlikte yola koyulacaklardır.
Kardeşler filmi İzle

Kardeşler Türkçe Dublaj izle

Kardeşler filmi full hd iki kardeş en sonunda kız kardeşlerinin yaşadığı evi bulacaklardır. Yusuf abisine göre daha merhametli bir gençtir. Tam kız kardeşlerinin evini bastıkları anda abisine tepki gösterir ve silahı elinden almaya çalışır. Lakin kargaşadan dolayı abisi silahı tekrar alır ve kız kardeşinin ölümüne sebebiyet verip, kendince namusunu temize çıkaracaktır. Ramazan canice kız kardeşini katlederek intikamı almıştın ancak cinayeti üstlenmesi halinde uzun yıllar ceza alması kaçınılmazdır. Suçu Yusuf üstlenmeye karar verir ve abisinin yerine hiç ona uygun olmayan cezaevine girer. Yaşından dolayı ceza indirimine tabi tutulur ve dört sene sonra şartlı olarak tahliye edilir.
Kardeşler filmi Full Hd İzle

Kardeşler Filmi Full HD izle

Kardeşler filmi izle Yusuf artık özgürlüğüne kavuşmuştur ancak çektiği vicdan azabı bir an bile olsa yakasını bırakmamaktadır. Ailesinin yanına tekrar dönen Yusuf kendi vicdan muhakemesiyle baş başa kalacaktır. Uzun bir süre sonra hayatlarına Yasemin adında bir kadın girecek ve canice işlenen cinayet hakkında bilgi sahibi olacaktır. Yusuf’un aşırı pişmanlık yaşaması ve Yasemin’in olayı iyice irdelemesi aile için tehlike oluşturacaktır.
Kardeşler filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye, Almanya, Bulgaristan
  • Film Dili
    Girilmedi
29 Yorum
guzel
7 Ocak 2021

ben begendim

rrrr
3 Ocak 2021

çok iyi

rrtrr
3 Ocak 2021

çok iyi

evren
9 Aralık 2020

tavsiye ederim güzell film

Zeyn
5 Aralık 2020

Harika bir film

Zeynep
5 Aralık 2020

Güzel

bb
4 Kasım 2020

çok güzel

Ahmet
2 Kasım 2020

Film müq agaaa

Emirhan
26 Ekim 2020

Çok iyi