Sitemizde şuan toplam 1434 film bulunmaktadır.

Kartopu Savaşları 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kartopu Savaşları 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

Kartopu Savaşları 2 filmi İzle

Kartopu Savaşları 2 filmi izle Hikâye kış tatilinde, bir arkadaş grubunun yaşadıkları macerayı ele alacaktır. Yılın bu vakitlerinde, yapılabilecek en mantıklı şey kızak yarışı yapmaktadır. Frankie ile ekibi de kısa süre sonra bu aktiviteyi yapmaya hazırlanmaktadır. Köylerinde görkemli bir kızak yarışı düzenleyip, doya sıya eğlenebilmeyi umacaktırlar. Yarış zamanı geldiğinde eşleşmeler yapılacak ve Frankie’ye rakip olarak Zac denk gelecektir. İkilinin karşı karşıya gelmesi, kasabada nefeslerin tutulmasına yol açmıştır. Çünkü, iki rakipte son derece güçlü bir profil çizmektedir.
Kartopu Savaşları 2 filmi İzle

Kartopu Savaşları 2 filmi full Hd İzle

Kartopu Savaşları 2 filmi full hd Frankie, rakibi Zac’i alt edebileceğini düşünmektedir. Fakat, Frankie ve arkadaşlarının beraber hazırlamış oldukları kızak, finiş çizgisine yetişemeden paramparça olacaktır. Frankie, başına gelen olaylara anlam veremeyecektir. Arkadaşlarıyla birlikte, konuyu farklı açılardan düşünen karakter, en sonunda Zac’in yarışta hile yaptığına ulaşacaktırlar. Kızağın ancak bu şekilde paramparça olabileceğini sonucuna varacaklar. Frankie, haksız yere kaybetmenin üzüntüsüyle tekrardan, hilelerden uzak durulacak bir yarış düzenlemek isteyecektir.
Kartopu Savaşları 2 filmi Full Hd İzle

Kartopu Savaşları 2 filmi Tek Parça izle

Kartopu Savaşları 2 filmi tek parça izle Frankie, sıfırdan bir yarış düzenlemek istese de karşısına bazı sorunlar belirmeye başlamıştır. Frankie ve ekibinin kullandıkları barınak, yarışa ödül olarak ortaya koyulacaktır. Barınaklarını kurtarmak isteyen karakterler, bunun için kazanmaktan başka bir olasılığa sahip değildirler. Zac, yarışı kazanmak adına her şeyi yapabilecek potansiyeldedir ve bunu kanıtlamıştır. Ancak bütün bu hilelere rağmen, ekip Zac’i haklı olarak mağlup etmeye çalışacaktır.
Kartopu Savaşları 2 filmi Tek Parça izle

Tür: Animasyon Filmleri

Yapım: 2019 - Kanada

Yönetmen: Benoit Godbout

Oyuncular: Lucinda Davis, Tod Fennell, Noel Fisher

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

film izle full hd film izle