Kaybedenler Kulübü Yolda izle

Fragman MAILRU
6.1 /10 26
Kaybedenler Kulübü Yolda izle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi izle Kaan ve Mete isimli iki arkadaş, iş hayatlarında bilindik bir ikilidirler. Kendilerine has üsluplarıyla Kent FM isimli bir radyoda sohbet programı yapmaktadırlar. Çalışma hayatlarından bunalmaları sebebiyle Olimpos’ta doya sıya eğlenebilecekleri bir tatile çıkarlar. Tatil başarılı bir şekilde geçmiştir ve yeniden dönüş yolu gözükmüştür. Çünkü dinleyenleri sabırsızlıkla onların sesini duymayı beklemektedir. Hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan programın müdavimleri, ikiliyle gerçek hayatta bile tanışmaktadırlar.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmi İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda Türkçe Dublaj izle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi full hd Kadıköy grubuyla çıktıkları Olimpos gezisi adeta onlar için moral kaynağı olmuştur. Ekibin kalabalık olması ise alınan keyfi haliyle katlamıştır. Mutlu mesut bir şekilde İstanbul’a doğru motorlarıyla beraber yola koyulacaklar. Ancak şans eseri iki de misafiri peşlerine almak zorunda kalacaklardır. Kızların çaresiz bir başlarına kaldıkları bu yolculuğa, ikiliyle birlikte devam etmeleri ise tamamen olumlu duygular hissettirecektir.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmi Full Hd İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Full HD izle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi tek parça izle İki kafadar kızda aynı Kaan ve Mete gibi çılgındır. Yol boyunca birbirinden farklı maceralara atılırlar. Fakat hesaba katmadıkları bir gerçekte ortaya çıkacaktır. Aşk ve ilişki konusunda her zaman temkinli adım atan iki spiker bu sefer abayı fazlasıyla yakmıştır. Aslında temel olarak bu yolculukta, yaşanılan ilişkilerin asla planlanmadığı gibi seyrettiğini de keşfedeceklerdir. İlk başlarda güzel başlayan ilişkileri zaman ilerledikçe ortadan çatırdamaya başlayacaktır. En sonun ise beklenilen son başa gelecek ancak hikâyenin devamını getirmeleri kendi ellerinde olacaktır.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018
  • IMDb Puanı
    6.1
  • Film Dili
    Girilmedi
1770 Yorum
Hakan
21 Mart 2021

Hadi bakalim

bilge uluçay
27 Aralık 2020

bakalım nasıl olmuş

Cenk
23 Ekim 2020

Süper!

Onur
17 Ekim 2020

Süper film

harun
3 Ekim 2020

Harika site

metin
27 Eylül 2020

başarılı bir film ilki gibi

Yeliz yel
21 Eylül 2020

Q

Serkan
13 Eylül 2020

Bekliyoruz

Uuu
10 Eylül 2020

Hehehevevebejebv

Ibrahim
23 Ağustos 2020

Çok güzel bir film