Kaybedenler Kulübü Yolda izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kaybedenler Kulübü Yolda izle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi izle Kaan ve Mete isimli iki arkadaş, iş hayatlarında bilindik bir ikilidirler. Kendilerine has üsluplarıyla Kent FM isimli bir radyoda sohbet programı yapmaktadırlar. Çalışma hayatlarından bunalmaları sebebiyle Olimpos’ta doya sıya eğlenebilecekleri bir tatile çıkarlar. Tatil başarılı bir şekilde geçmiştir ve yeniden dönüş yolu gözükmüştür. Çünkü dinleyenleri sabırsızlıkla onların sesini duymayı beklemektedir. Hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan programın müdavimleri, ikiliyle gerçek hayatta bile tanışmaktadırlar.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmi İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi full Hd İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi full hd Kadıköy grubuyla çıktıkları Olimpos gezisi adeta onlar için moral kaynağı olmuştur. Ekibin kalabalık olması ise alınan keyfi haliyle katlamıştır. Mutlu mesut bir şekilde İstanbul’a doğru motorlarıyla beraber yola koyulacaklar. Ancak şans eseri iki de misafiri peşlerine almak zorunda kalacaklardır. Kızların çaresiz bir başlarına kaldıkları bu yolculuğa, ikiliyle birlikte devam etmeleri ise tamamen olumlu duygular hissettirecektir.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmi Full Hd İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi Tek Parça izle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi tek parça izle İki kafadar kızda aynı Kaan ve Mete gibi çılgındır. Yol boyunca birbirinden farklı maceralara atılırlar. Fakat hesaba katmadıkları bir gerçekte ortaya çıkacaktır. Aşk ve ilişki konusunda her zaman temkinli adım atan iki spiker bu sefer abayı fazlasıyla yakmıştır. Aslında temel olarak bu yolculukta, yaşanılan ilişkilerin asla planlanmadığı gibi seyrettiğini de keşfedeceklerdir. İlk başlarda güzel başlayan ilişkileri zaman ilerledikçe ortadan çatırdamaya başlayacaktır. En sonun ise beklenilen son başa gelecek ancak hikâyenin devamını getirmeleri kendi ellerinde olacaktır.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.2 /10 Toplam oy: 6

Tür: Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Nejat İşler, Yiğit Özşener, Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kaybedenler Kulübü Yolda izle” filminde 1.770 Yorum bulunuyor.
 1. Hakan

  Hadi bakalim

 2. bilge uluçay

  bakalım nasıl olmuş

 3. Cenk

  Süper!

 4. Onur

  Süper film

 5. harun

  Harika site

 6. metin

  başarılı bir film ilki gibi

 7. Yeliz yel

  Q

 8. Serkan

  Bekliyoruz

 9. Uuu

  Hehehevevebejebv

 10. Ibrahim

  Çok güzel bir film