Kayhan izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kayhan izle

Kayhan filmi İzle

Kayhan filmi izle Hikayemizin kahramanı Kayhan, okul döneminde gayet bitirim bir öğrencidir. Bunun yanında herkes tarafından masum ve temiz kalpli olarak tanınmaktadır. Tam anlamıyla dost adamı olan Kayhan, mezun olmasından yıllar sonra yeniden okulda düzenlenen bir pilav gününe katılmaya karar verecektir. Üstelik arkadaşlarını çok özlemiştir ve yeniden görebilmek için heyecanlanmaktadır. Fakat zorlu koşulları aşarak gelmek zorunda kaldığı okulunda, kötü bir sürprizle karşılaşacaktır.
Kayhan filmi İzle

Kayhan filmi full Hd İzle

Kayhan filmi full hd Kayhan’ın okul dönemlerinde şakalaşmak maksadıyla başını belaya soktukları arkadaşları, her sene katıldıkları organizasyona sürpriz bir şekilde katılmayacaklardır. Kayhan’ın sınıfından sadece kendi bulunacaktır. Olayın şokunu atlatmaya çalışan kahramanımız, kısa bir süre sonra kendine uzatılan anı yıllığıyla asıl şoku yaşayacaktır. Çok sevdiği arkadaşları Kayhan hakkında hiçte güzel şeyler söylememektedir. Adeta kin kusulan kahramanımız, bütün bu olanlara anlam veremese de büyük bir yıkıma uğrayacaktır.
Kayhan filmi Full Hd İzle

Kayhan filmi Tek Parça izle

Kayhan filmi tek parça izle Kayhan aslında iyi kalpli biridir ancak kimi zaman bela paratoneri etkisi de göstermektedir. Fakat okudukları konusunda dehşete düşecek ve kendinden nefretle bahseden bütün arkadaşlarına karşı savaş açacaktır. Buna karar vermesinin ardından acı bir trafik kazası geçirecek ve ufak sıyrıklarla kurtulacaktır. Bu olay onun daha da hırslanmasına neden olmuştur. Evinde uzakta sürdüreceği bu intikam planına Orçun ve karısı Sevim’de tanık olacaktır. Kayhan’ın arkadaşlarına ulaşmasındaki asıl zaaf ise Orçun’un ta kendisidir.
Kayhan filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 2.1

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Gökçe Eyüboğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kayhan izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. gizli heyran

  süper

 2. mami

  mükemmel

 3. dasodmasodas

  MÖTİŞ BE KQANKA

 4. memet

  harika möthiş möthişş