Keloğlan Yeni Masal izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Keloğlan Yeni Masal izle

Keloğlan Filmi İzle

Keloğlan Filmi izle, zekası ve temiz kalpliliği ile bilinen Keloğlanın çok sevdiği Cankız adında bir sevdiği vardır. Cankız’ın bir gün yardıma ihtiyacı olur. Keloğlan da Cankız’ın yardım çağrısına karşılıksız kalamaz. Cankız’ın Keloğlan dan istediği hayvanların hayatını kurtarmaktır. Keloğlan bu durumda nasıl bir yol izleyecektir? Keloğlan dikkatli adımlar atmadığı takdirde zalimlere yenilebilir. Bu durumda Cankız’ı üzebilir.

Keloğlan Filmi İzle

Keloğlan Filmi Full Hd İzle

Keloğlan Filmi Full HD izle Hayvanların hayatı tehlikeye girmiştir. Keloğlan ve arkadaşları hayvanların soylarını tüketmeye çalışan zalimlere karşı savaşmak zorunda kalmıştır. Keloğlan üstün zekasıyla zalimleri yenebilecek midir? Cankız’ın gönlünü kazanabilecek midir? Hayvanların soyunu tüketmeye çalışan zalimlere karşı yapılan savaşı kim kazanacaktır? Eğer Keloğlan zekasını kullanarak hareket ederse bu savaşı kazanır, eğer duygularıyla hareket ederse bu savaşı kaybeder. Tarafını seçecek olan yine Keloğlan’dır. Sevilen oyuncu Keloğlan bundan sonra ne yapacaktır? Nasıl bir yol izleyecektir?

Keloğlan Filmi Full Hd İzle

Keloğlan Filmi Tek Parça izle

Keloğlan Filmi Tek Parça İzle, Cankız’ın gönlünü kazanmak için türlü şeyler yalan Keloğlan, en son hayvanların soylarını tüketmek isteyen zalimlere karşı savaşınca Cankız’ın gözüne girmeyi başarmıştır. Cankız’a olan aşkı giderek artan Keloğlan, üstün zekasını kullanarak yapılan savaşta başarılı olmuştur. Keloğlan filminin senaryosunu Ferhat Ergün’ün kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise Atilla Doğukan Türkyılmaz, Yağmur Ün, Asuman Dabak, Kaya Akkaya, Yakup Yavru, Esvet Şahin gibi isimler yer alıyor.

Keloğlan Filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Fantastik, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Süleyman Mert Özdemir

Oyuncular: Atilla Doğukan Türkyılmaz, Yağmur Ün, Asuman Dabak, Kaya Akkaya, Yakup Yavru

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Keloğlan Yeni Masal izle” filminde 166 Yorum bulunuyor.
 1. emirhan

  film çok güzel

 2. Ali

  Emeklerine sağlık teşekkürler ederim

 3. Adem

  Siteniz bütün filmleri güzel yapanlar emeklerin sağlık teşekkürler ederim

 4. ibrahim

  Evet umarım güzeldir

 5. Kutay

  Bu filmi kızım çok seviyor

 6. gamze

  harika bir film

 7. Yaprak

  Muhteşem olmuş

 8. mola

  ama çok site çok yavaş

 9. mola

  güzel bir şeye benziyor

 10. isa

  güzel bir filme benziyor

 11. galip

  Film güzel bir filme benziyor.

 12. Bahtı yar

  Mıhteşem