Ketenpere Full HD izle (2017)

5.5 /10 4278
Ketenpere Full HD izle (2017)

Ketenpere filmi İzle

Ketenpere filmi izle Hikayemizin kahramanı Kalender, hayatını bir akrabasına ait olan cast şirketinde çalışarak sürdürmektedir. Çoğu dizi ve yapımda yer alan oyuncumuz, herkesin aşina olduğu fakat ismini bilmediği bir karakter olarak bilinmektedir. Yerine getirmiş olduğu küçük repliklerde bir kelime dahi konuştuğu görülemez. Figüranlık artık bir hayli sıkmıştır. Karakterimizin bir de İmge adında sevgilisi bulunmaktadır. Kısa süre sonra evlenmeyi düşünen Kalender, mali durumunu kontrol altına almaya çalışırken beklenmedik bir olayla karşılaşır. Akrabasının fail olduğu mali nedenlerden doyalı Kalender’i cezaevine atmışlardır.
Ketenpere filmi İzle

Ketenpere Türkçe Dublaj izle

Ketenpere filmi full hd Zor günlerini yaşayan Kalender, cezaevinde Vefa abi simli bir karakterle tanışarak moral bulacaktır. Kısa süren cezaevi günlerinde, Vefa ağabey Kalender için bir dönüm noktası olmuştur. Çünkü artık Vefa ağabeyin, himayesine girmek Kalenderin kendine biraz daha fazla güvenmesine neden olacaktır. Cezası bittikten sonra tahliye olan Kalender, dışarıdaki hayatında da Vefa’nın adamlarının desteğini alacak ve büyük yardımlar görecektir.
Ketenpere filmi Full Hd İzle

Ketenpere Filmi Full HD izle

Ketenpere filmi tek parça izle Vefa’nın da uzun zaman sonra çıkmasının ardından Kalender için gün doğmuştur. En kısa sürede onu ikna ederek sinema işine sokmak isteyecektir. Hayalindeki cast şirketini kurup, başrolde olduğu bir film çekerek hayallerine ulaşmayı teklif edecektir. Vefa, kendisi için fazlasıyla önemli olan Kalender’e, film çekmesine izin verecektir. Fakat bu film alışılagelmişten daha farklı olarak gerçek hayatta vizyona geçecektir. Vefa’nın can düşmanına karşı film tadına bir macera yaşatarak, bunca yılın intikamını almış olacaklar.
Ketenpere filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
5 Yorum
İbrahim Kurt
4 Şubat 2021

Cok güzel site digerleri gibi sorun sıkıntı yok helal olsun

ali
4 Haziran 2019

sonu sürprizli filmler listesine ekleyebilirsiniz

Murat
17 Mayıs 2019

İzlemek lazim

onnm
2 Nisan 2019

herkese tavsiye ederiz

onnm
2 Nisan 2019

güzel flim