Sitemizde şuan toplam 1441 film bulunmaktadır.

Ketenpere Full HD izle (2017)

17

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ketenpere Full HD izle (2017)

Ketenpere filmi İzle

Ketenpere filmi izle Hikayemizin kahramanı Kalender, hayatını bir akrabasına ait olan cast şirketinde çalışarak sürdürmektedir. Çoğu dizi ve yapımda yer alan oyuncumuz, herkesin aşina olduğu fakat ismini bilmediği bir karakter olarak bilinmektedir. Yerine getirmiş olduğu küçük repliklerde bir kelime dahi konuştuğu görülemez. Figüranlık artık bir hayli sıkmıştır. Karakterimizin bir de İmge adında sevgilisi bulunmaktadır. Kısa süre sonra evlenmeyi düşünen Kalender, mali durumunu kontrol altına almaya çalışırken beklenmedik bir olayla karşılaşır. Akrabasının fail olduğu mali nedenlerden doyalı Kalender’i cezaevine atmışlardır.
Ketenpere filmi İzle

Ketenpere filmi full Hd İzle

Ketenpere filmi full hd Zor günlerini yaşayan Kalender, cezaevinde Vefa abi simli bir karakterle tanışarak moral bulacaktır. Kısa süren cezaevi günlerinde, Vefa ağabey Kalender için bir dönüm noktası olmuştur. Çünkü artık Vefa ağabeyin, himayesine girmek Kalenderin kendine biraz daha fazla güvenmesine neden olacaktır. Cezası bittikten sonra tahliye olan Kalender, dışarıdaki hayatında da Vefa’nın adamlarının desteğini alacak ve büyük yardımlar görecektir.
Ketenpere filmi Full Hd İzle

Ketenpere filmi Tek Parça izle

Ketenpere filmi tek parça izle Vefa’nın da uzun zaman sonra çıkmasının ardından Kalender için gün doğmuştur. En kısa sürede onu ikna ederek sinema işine sokmak isteyecektir. Hayalindeki cast şirketini kurup, başrolde olduğu bir film çekerek hayallerine ulaşmayı teklif edecektir. Vefa, kendisi için fazlasıyla önemli olan Kalender’e, film çekmesine izin verecektir. Fakat bu film alışılagelmişten daha farklı olarak gerçek hayatta vizyona geçecektir. Vefa’nın can düşmanına karşı film tadına bir macera yaşatarak, bunca yılın intikamını almış olacaklar.
Ketenpere filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Kamil Çetin

Oyuncular: Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen, Elif Erol, Orhan Aydın

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ketenpere Full HD izle (2017)” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. ali - 1 sene önce demiş ki:

  sonu sürprizli filmler listesine ekleyebilirsiniz

 2. Murat - 1 sene önce demiş ki:

  İzlemek lazim

 3. murat - 2 sene önce demiş ki:

  harika cok guzel olmus tebrik ediyorum admin

 4. onnm - 2 sene önce demiş ki:

  herkese tavsiye ederiz

 5. onnm - 2 sene önce demiş ki:

  güzel flim