Kimsesiz Çocuk Remi izle

rek
rek
Fragman SUPER Vidmoly
rek
10 /10 1
Kimsesiz Çocuk Remi izle

Kimsesiz Çocuk İzle

Kimsesiz Çocuk izle Dram kategorisinde yer almakta olan filmin konusu henüz 10 yaşında olan Remi’nin hayatını konu almıştır. Remi henüz 10 yaşında küçük bir çocuktur ailesini kaybeden Remi çok iyi bir kalbi olan Madam Berberin yanında yaşamaktadır. Madam Berber Remi’ye çok iyi bakmaktadır fakat Madam Berber ne kadar iyiyse kocası da bir o kadar kötü birisidir. Bir gün Madam Berberin kocası biraz para kazanabilmek için Remi’yi satma kararı alır. Paragöz olan bu adam Vitalis adında çok gizemli ve gezgin olan bir müzisyen ile anlaşarak Remi’yi ona satmıştır.
Kimsesiz Çocuk İzle

Kimsesiz Çocuk Full Hd İzle

Kimsesiz Çocuk Full Hd İzle Bu saatten sonra Remi gezgin olan Vitalis onun çok sadık olan köpeği Capi ve oldukça yaramaz olan maymunu Mister Joli-Coeu ile şehir şehir gezerek dünyanın her yerinde farklı farklı gösteriler yapacağı bir yolculuğa çıkar. Remi Vitalis ile yapmış olduğu bu yolculukta hayatın zor şartlarını öğrenir ve kendi ekmeğini kazanabilmek için şarkı söylemeye başlar. Bu yeni yolculuğunda yepyeni arkadaşlar edinecek çok farklı insanlarla tanışacak ve en önemlisi de gerçekte kendisinin kim olduğunu anlayabilecektir.
Kimsesiz Çocuk Full Hd İzle

Kimsesiz Çocuk Tek Parça izle

Kimsesiz Çocuk Tek Parça izle Şarkı söylemeye yeteneğini keşfeden Remi oldukça başarılı bir müzisyen olacaktır. 4 Ocak 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Kimsesiz Çocuk filminin yönetmen ve senaryo koltuğunda Antoine Blossier ismi oturmaktadır. Kimsesiz Çocuk Tek Parça filmini sitemizden sorunsuz izleyebilirsiniz.
Kimsesiz Çocuk Tek Parça izle

  • Türler Dram, Türkçe Dublaj

  • Yönetmen: Antoine Blossier

  • Oyuncular: Ludivine Sagnier, Daniel Auteuil, Virginie Ledoyen, Jonathan Zaccaï, Nicholas Rowe

  • Yapım Yılı
    2018 - Fransa
  • Film Dili
    Girilmedi
30 Yorum
SÜLEYMAN
24 Nisan 2020

Müthiş

aylin
11 Nisan 2020

harika

Yasin
29 Mart 2020

bekliyoruz

emre
22 Mart 2020

müthiş bir film

mamut
17 Mart 2020

çok iyi yaa

remi
14 Mart 2020

çok güzel bir film

Bilge
7 Mart 2020

İyi

Birsen
1 Mart 2020

Mükemmel

Enes
12 Şubat 2020

Bence güzel

Semo
18 Ocak 2020

Demiski