Kingudamu Türkçe Dublaj izle (2019)

5
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Kingudamu Türkçe Dublaj izle (2019)

Kingudamu filmi İzle

Kingudamu filmi izle Hikâyenin kahramanı Shin, antik Çin dönemlerinde hayatını sürdüren bir karakterdir. Üstelik yaşam mücadelesini yalnız başına devam ettirmek zorunda bırakılmıştır. Girişilen büyük bir savaş, ondan ailesinin koparılmasına yol açmış ve küçük yaşta yetim kalmıştır. Ailesinin hayatının kaybetmesi sonucunda, hayata karşı büyük bir söz vermiştir. Qin Krallığı’nın gelecekteki en kudretli ve güçlü generali olmak için bilenecektir. Buna başarabilmesi için ne gerekiyorsa yapacak ve canını dahi tehlike atacak derecede gözünü karartacaktır. Lakin öncelikli olarak sağlam iradeyle büyümesi gerekmektedir.
Kingudamu filmi İzle

Kingudamu filmi full Hd İzle

Kingudamu filmi full hd Kendi sorumluluklarına sahip olan Shin, bir şekilde yetişkinliğe adım atmaya hazır bir genç olmuştur. Gelişimindeki iradesini, kendisine verdiği sözleri yerine getirmek için kullanacaktır. Etrafındakiler bu düşüncesinin gerçekleşmesinin ihtimali bile olmadığı bir hayal olduğunu benimseyecektirler. Fakat Shin, kendisinden ve yeteneğinden son derece emin olacaktır. Zaman geçtikçe kariyer hedefine adım adım yaklaşmaya başlamıştır. Bir süre sonra da hayatının dönüm noktasıyla karşı karşıya kalacaktır.
Kingudamu filmi Full Hd İzle

Kingudamu filmi Tek Parça izle

Kingudamu filmi tek parça izle Günlerden bir gün Shin, Kral Eisei ile tanışma fırsatı bulacaktır. Kralın en büyük arzusu, himayesindeki krallıkların barış içinde yaşamalarıdır. Bu nedenle de onların her birini birleştirici sıfatıyla öne çıkmak isteyecektir. Kendisinin zor gerçekleştireceği bu amaçta, yanında Shin’in de olmasını isteyecektir. Çünkü karakter yetenekleri ve gözü karalığıyla beraber kendisini Kral Eisei’ye kanıtlamayı başarmıştır.
Kingudamu filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.8 /10 Toplam oy: 66

Tür: Aksiyon, Savaş, Tarih

Yapım: 2019 - Japonya

Yönetmen: Shinsuke Sato

Oyuncular: Kento Yamazaki, Ryô Yoshizawa, Masami Nagasawa

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kingudamu Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. Bdksndkw

  Mckdmdokc

 2. özalp erdal

  iyi film

 3. duma

  duma und

 4. Azat

  Güzel bir film

 5. cengiz

  teşekkür ederim

 6. Yalçın

  Super harika seyredin

 7. Yalçın

  Super