Kiraz Mevsimi Full HD izle (2018)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kiraz Mevsimi Full HD izle (2018)

Kiraz Mevsimi filmi İzle

Kiraz Mevsimi filmi izle Hikayemizin başkarakteri Yılmaz isminde bir gençtir. Yılmaz, yaşamını küçük bir Anadolu kasabasında sürdürmektedir. Hayatı ve hayalleri arasında mantıklı bir seçim yapması gerekecektir. En büyük düşü, bir gün kendi işini yapabileceği küçük bir traktöre sahip olabilmektir. Babasının ve köyde mücadele etmek zorunda olduğu hayat şartları, bu küçük hayalinin önüne çıkacak derecede engeldir. Kendi gibi düşünen bir de arkadaşa sahiptir. İkili tüm gün boş boş gezmekte ve güzel hayaller kurarak mevcut durumlarından çıkış yolu aramaktadır.
Kiraz Mevsimi filmi İzle

Kiraz Mevsimi filmi full Hd İzle

Kiraz Mevsimi filmi full hd Bu hayaller güzel olduğu kadar da tehlikelidir. İkilinin iki seçeneği bulunmaktadır ya define arayacaklar ya da maden ocağında çalışacaklardır. Ocakta çalışmaları onlar için en mantıklı yol gibi gözükse de bu seçenek tam anlamıyla bir cehennemdir. Girdikleri yerin altında çıkışları için hiçbir garanti bulunmayacaktır. Yılmaz’ın aşkı İpek’e kavuşması ve babasının gönlünü alması için maden ocağı fikri ağır basacaktır. Seçeceği maden ocağı işi patpat alabilmesi içinde imkân yaratabilecektir.
Kiraz Mevsimi filmi Full Hd İzle

Kiraz Mevsimi filmi Tek Parça izle

Kiraz Mevsimi filmi tek parça izle Hızla işe başlayan Yılmaz, çalışmaya başladığı ilk günden büyük bir göçüğün altında kalacaktır. Ona yıllarca oğlum bile diyemeyen babası Yaşar, gaddarlığını bırakmış ve daha duygusal bir şekle bürünmüştür. Yılmaz şans eseri göçükten kıl payı kurtulacaktır. Hayat bu seçeneğini de bertaraf edince sahip oldukları kirazlar ve muazzam tatlarına umut bağlayacaklar.
Kiraz Mevsimi filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.2 /10 Toplam oy: 9

Tür: Dram, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Durmuş Akbulut

Oyuncular: Taylan Güner, Turan Özdemir, Pelin Ermiş, Tolga Demircan, Yakup Yavru

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kiraz Mevsimi Full HD izle (2018)” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. ahmer okur

  çok güzel film herkes izlemeli

 2. KERİME DEVECİ

  mükemmel

 3. Beyza

  Gerçekten çok guzel

 4. ALİ KOÇAK

  iyi

 5. yunus

  eh işte,

 6. Burcu

  Güzel bir film olmus

 7. aslan

  bekliyoruz

 8. cemal

  film gerçekten cok başarılı olmus cok begendim