Kırık Kalpler Bankası izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.4 /10 742
Kırık Kalpler Bankası izle

Kırık Kalpler Bankası izle, ⚡ 2017 yapım Yerli Türk Dram filmi Kırık Kalpler Bankası filmini Full HD 1080p olarak Netflix fragmanı izleyin.

Hikayemiz Osman ile Enis adındaki karakterlerin merkezinde gelişecektir. 20’li yaşlara kısa süre sonra veda edecek olan iki karakterimiz Osman ile Enis, hayatlarının en güzel ve bir o kadar da stresli dönemlerini geçirmektedir. İki kafadarımız, Galata’da mücadele eden bir amatör futbol kulübünün oyuncularıdır. İkisi de son derece yeteneklidir ve gelecek vadetmektedir. Fakat kariyerlerini sekteye uğratacak birtakım durumlarla karşı karşıya kalmışlardır. Uzun süre çıkış yolu arayacaklar ve ellerinden gelen mücadeleyi sergileyecekler fakat bütün bunların yanında fazladan bir görevi daha yerine getirmeleri gerekecektir.

Kırık Kalpler Bankası Konusu

Kırık Kalpler Bankası filmi izle Karakterlerimizin en büyük amaçları, ligden düşmemektir. Bunun için son maça çok sıkı hazırlanmaya karar verecekler. Yüksek disiplini elden bırakmasalar da tam anlamıyla konsantre olamayacaklar. Çünkü, bir diğer görevlerinde ise aynı takım arkadaşlarıyla birlikte yaşadıkları bölgede bir bankayı soymaları gerekecektir. Uzun uzadıya planlar yaparak, iki amaca da ulaşmaya çalışacaklar. Başarabileceklerine inançları ise tam olacak.

Kırık Kalpler Bankası filmi Full Hd İzle

Kırık Kalpler Bankası Oyuncuları

Kırık Kalpler Bankası Full HD 1080p izle İlk olarak ligdeki mücadeleye odaklanacaklar. Maçın başlama düdüğüyle birlikte heyecan ve aksiyon tavan yapacak. Zamana paralel olarak sertleşen mücadeleler en sonunda büyük bir kavganın çıkmasına ve dolaylı olarak da maçın yarım kalmasına neden olacak. Olaylar son derece karışmışken kulüp oyuncularından Osman, rakip kulübün başkanı Rüstem Tor’un alıkoyduğu güzeller güzeli Aslım’a âşık olacaktır.

Kırık Kalpler Bankası 2017 filminin kamera arkası, konusu ve nereden izlenir, Netflix izleme seçenekleriyle birlikte 1080p kalitede fragmanı var mı gibi soruları sizin için cevapladık, iyi seyirler.

 • Türler Dram, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Onur Ünlü

 • Oyuncular: Haluk Bilginer, Serkan Keskin, Hazal Kaya, Taner Ölmez, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Öner Erkan, Metin Akdülger, Kadir Çermik, Diren Polatogullari, Mehmet Yilmaz Ak

 • Yapım Yılı
  2017
 • IMDb Puanı
  6.4
 • Film Süresi
  120 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
125 Yorum
Merhaba canım
23 Mayıs 2021

Tamam o zaman ben şimdilik başka bir şey istemiyoruz

Danyal topatan
18 Nisan 2021

Mükkemmel ötesi

Gookk
7 Şubat 2021

Super

okidoki
6 Şubat 2021

iyi

Feed
20 Aralık 2020

Good