Kirpi Sonic the Hedgehog 2020 Filmi Tek Parça izle

rek
rek
FILM BILGILERI 6 ay önce
Kirpi Sonic the Hedgehog 2020 Filmi Tek Parça izle

Kirpi Sonic filmi İzle

Kirpi Sonic filmi izle Kahramanımız Sonic, sıradan bir kirpinin çok ötesindedir. Peşinde kovalamaca başlatan yetkilileri bir şekilde atlatması gerekecektir. Şeytani bir doktor, dünyanın kaderini değiştirebilecek yüzüklere sahip olmuştur. Karakterimiz Sonic, doktor planını gerçekleştirmeden önce acele etmek zorundadır. Hükümet tarafından her yerde aranılan kirpi Sonic, insan biçimindedir. Konuşması ve davranışlarıyla, sıradan bir insan hissiyatı yaratsa da görünümü bakımından farklı özellikleri bulunmaktadır.
Kirpi Sonic filmi İzle

Kirpi Sonic filmi full Hd İzle

Kirpi Sonic filmi full hd Hükümet, Sonic’i arama çalışmalarında ordunun da desteğini almak zorunda kalacaktır. Çünkü karakter, bugüne kadar rastlanan varlıklardan çok farklıdır. Bu nedenle de kendisini yakalayabilmek kolay olmayacaktır. Karakterin, süratli hareket konusundaki özel gücü bütün profilini özetlemeye yetecektir. Bunun yanında vücudundaki mavi dikenler, harikulade özelliklere sahiptir. Kendisiyle temas edenlere adete bir musallat gibi yapışmaktadır.
Kirpi Sonic filmi Full Hd İzle

Kirpi Sonic filmi Tek Parça izle

Kirpi Sonic filmi tek parça izle Sonic, aranmasından çok Dr. Eggman’ın dünyada yaratacağı yıkıma odaklanmaktadır. Yüzüklere ulaşamadığı takdirde bu durum kaçınılmaz olacaktır. Kendisi ilk olarak Green Hills kasabasının şerifi Tom Wachowski tarafından enselenecektir. Şerife dünyanın içinde bulunduğu tehlikeden ve doktorun hain planlarından bahsederek, ikna etmeyi başaracaktır. İkili, hükümet yetkililerinden güçlerini birleştirerek kaçmaya çalışacaktırlar. Fakat hem adaletten kaçmaları hem de doktora ulaşarak, yüzükleri ele geçirmeleri pek kolay olmayacaktır. İki karakterde, zorlu süreçte birbirlerini tanıma fırsatı elde edecektirler. Bunun yanında bu zamana kadar rastlamadıkları aksiyonu deneyimleyecekler.
Kirpi Sonic filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.3 /10 Toplam oy: 18

Tür: Macera, 2020 Filmleri, Animasyon, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD, Japonya

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Jeff Fowler

Oyuncular: James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kirpi Sonic the Hedgehog 2020 Filmi Tek Parça izle” filminde 335 Yorum bulunuyor.
 1. Mehmet

  Super

 2. Savas

  Fragman güzel

 3. Muhammed

  Enfes

 4. Burak

  Muhteşem film

 5. mehmet çınar kaya

  film muhteşem ve iyi

 6. mehmet çınar kaya

  film acayip iyi ve muhteşem

 7. möömömö

  muhteşem

 8. ali

  iyi bir filme benziyor

 9. mehmet

  beğendim

 10. yunus

  iyi

 11. salıngac

  vovav

 12. k

  hala gelmedi

 13. Tired

  Süper

 14. Jhkhk

  Bkbk

 15. soner

  superr