Kirpi Sonic izle

SUPER FHD ALTYAZILI HD FRAGMAN
5.0 /10 22
Kirpi Sonic izle

Kirpi Sonic izle, ⚡ Komedi filmleri türü 2020 yapım Sonic the Hedgehog filmi Türkçe Dublaj Full HD Altyazılı izleyin.

Kahramanımız Sonic, sıradan bir kirpinin çok ötesindedir. Peşinde kovalamaca başlatan yetkilileri bir şekilde atlatması gerekecektir. Şeytani bir doktor, dünyanın kaderini değiştirebilecek yüzüklere sahip olmuştur. Karakterimiz Sonic, doktor planını gerçekleştirmeden önce acele etmek zorundadır. Hükümet tarafından her yerde aranılan kirpi Sonic, insan biçimindedir. Konuşması ve davranışlarıyla, sıradan bir insan hissiyatı yaratsa da görünümü bakımından farklı özellikleri bulunmaktadır.

Kirpi Sonic filmi İzle

Kirpi Sonic 1 – Sonic The Hedgehog Konusu

Kirpi Sonic 1 Türkçe Dublaj izle Hükümet, Sonic’i arama çalışmalarında ordunun da desteğini almak zorunda kalacaktır. Çünkü karakter, bugüne kadar rastlanan varlıklardan çok farklıdır. Bu nedenle de kendisini yakalayabilmek kolay olmayacaktır. Karakterin, süratli hareket konusundaki özel gücü bütün profilini özetlemeye yetecektir. Bunun yanında vücudundaki mavi dikenler, harikulade özelliklere sahiptir. Kendisiyle temas edenlere adete bir musallat gibi yapışmaktadır.

Kirpi Sonic 1 – Sonic The Hedgehog Film Oyuncu ve Karakterleri

Sonic The Hedgehog Türkçe Dublaj izle Sonic, aranmasından çok Dr. Eggman’ın dünyada yaratacağı yıkıma odaklanmaktadır. Yüzüklere ulaşamadığı takdirde bu durum kaçınılmaz olacaktır. Kendisi ilk olarak Green Hills kasabasının şerifi Tom Wachowski tarafından enselenecektir. Şerife dünyanın içinde bulunduğu tehlikeden ve doktorun hain planlarından bahsederek, ikna etmeyi başaracaktır. İkili, hükümet yetkililerinden güçlerini birleştirerek kaçmaya çalışacaktırlar. Fakat hem adaletten kaçmaları hem de doktora ulaşarak, yüzükleri ele geçirmeleri pek kolay olmayacaktır. İki karakterde, zorlu süreçte birbirlerini tanıma fırsatı elde edecektirler. Bunun yanında bu zamana kadar rastlamadıkları aksiyonu deneyimleyecekler.

Kirpi Sonic 1 Türkçe dublaj full hd film makinesi ve google drive izleme seçenekleriyle sitemize eklendi. Ayrıca serinin ikinci filmi Kirpi Sonic 2 Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak 2022’de çıkacak, iyi seyirler.

 • Türler Türkçe Dublaj, 2020 Filmleri, Animasyon, Macera, Türkçe Altyazılı

 • Orjinal Adı Sonic the Hedgehog

 • Yönetmen: Jeff Fowler

 • Oyuncular: Ben Schwartz, James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Adam Pally, Lee Majdoub, Neal McDonough, Tom Butler, Frank C. Turner, Melody Nosipho Niemann, Shannon Chan-Kent

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  6.5
 • Film Süresi
  99 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
335 Yorum
Mehmet
25 Nisan 2020

Super

Savas
23 Nisan 2020

Fragman güzel

Muhammed
16 Nisan 2020

Enfes

Burak
10 Nisan 2020

Muhteşem film

mehmet çınar kaya
7 Nisan 2020

film muhteşem ve iyi

mehmet çınar kaya
7 Nisan 2020

film acayip iyi ve muhteşem

möömömö
5 Nisan 2020

muhteşem

ali
28 Mart 2020

iyi bir filme benziyor

mehmet
27 Mart 2020

beğendim

yunus
22 Mart 2020

iyi

salıngac
21 Mart 2020

vovav

k
18 Mart 2020

hala gelmedi

Tired
14 Mart 2020

Süper

Jhkhk
6 Mart 2020

Bkbk

soner
17 Şubat 2020

superr