Kız Kardeşler izle

rek
rek
SUPER FHD FRAGMAN
rek
7.6 /10 5
Kız Kardeşler izle

Kız Kardeşler izle ⚡ 2019 yapım Dram filmleri türü Kız Kardeşler Filmi Full HD 1080p olarak Tek Parça Sansürsüz Online izleyin. Hikayemizde, üç kız kardeşin yaşam mücadeleleri aktarılacaktır. Kız kardeşler, son derece müşkül ve zorlu bir yaşama katlanmaktadırlar. Hayatlarını sürdürdükleri bölge, gerek coğrafi konumu gerekse de imkansızlıklarıyla, kendilerini zor durumlara düşürmektedir. Kısa süre sonra annelerini kaybeden küçük kızlar, farklı yolları seçecekler. Nurhan, Reyhan ve Havva, farklı yaşlarda hayata tutunma mücadelesi verecektirler. Ancak daha görecekleri birçok mesele bulunacaktır. Hayata karşı hepsinin bakış açıları, başlı başına değişecektir.

Kız Kardeşler filmi İzle

Kız Kardeşler Türkçe Dublaj izle

Kız Kardeşler filmi Full HD izle Kızlar, annelerinin ölümünden fazlasıyla etkilenmiştirler. Duygusal anlamda bitik bir hale gelmiştirler. Toparlanmakta zorluk çekecektirler. Ölümü fırsat bilen insanlar, kızların her birini farklı ailelere beslemeler olarak gönderecekler. Kız kardeşler, en çok da birbirlerinden ayrılacak olmalarının sıkıntısını yaşayacaklar. Atılacakları yeni yaşamlarında farklı türden yaklaşımlara ve yaşam biçimlerine uyum sağlayama çalışacaklar. Hem annelerinin hem de kardeşlerin hasretiyle yanıp tutuşacaklar.

Kız Kardeşler Filmi Full HD izle

Kızlar, ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar hiçbir aileye uyum sağlayamayacaktırlar. Bunun yanında kendilerine yapılan eziyetler de artınca, aileler tarafından istenilmeyecekler. Üç kardeş, yıllar sonar yeniden baba ocaklarına dönecekler. Başlarda bir araya gelmelerinin mutluluğunu yaşasalar da yıllar önce kaçmış oldukları gerçeklerle yüzleşecekler. Hayatları daha zor şartlara maruz kalacak üç kız kardeş, bütün kötülüklere karşı birbirlerine tutunmaya çalışacaklar. Annesizliğin sıkıntısını her alanda yaşayacaklar ve kendi kendilerini yetiştirme derdine girişecekler.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  7.5
 • Film Süresi
  108 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
384 Yorum
dsaD
6 Aralık 2020

güzel film

Cansev Bıyıklı
10 Kasım 2020

Adı ve fragmanı ilginç. İnsanın izleyesi geliyor. Umarım yanılmam.

Mahmut Yılmaz
3 Ekim 2020

süper film

Tucyuc
27 Ağustos 2020

Mutlaka izlenmeli