Kız Kardeşler Full HD izle (2019)

74
SUPER FHD FRAGMANYorum yap


rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kız Kardeşler Full HD izle (2019)

Kız Kardeşler filmi İzle

Kız Kardeşler filmi izle Hikayemizde, üç kız kardeşin yaşam mücadeleleri aktarılacaktır. Kız kardeşler, son derece müşkül ve zorlu bir yaşama katlanmaktadırlar. Hayatlarını sürdürdükleri bölge, gerek coğrafi konumu gerekse de imkansızlıklarıyla, kendilerini zor durumlara düşürmektedir. Kısa süre sonra annelerini kaybeden küçük kızlar, farklı yolları seçecekler. Nurhan, Reyhan ve Havva, farklı yaşlarda hayata tutunma mücadelesi verecektirler. Ancak daha görecekleri birçok mesele bulunacaktır. Hayata karşı hepsinin bakış açıları, başlı başına değişecektir.
Kız Kardeşler filmi İzle

Kız Kardeşler filmi full Hd İzle

Kız Kardeşler filmi full hd Kızlar, annelerinin ölümünden fazlasıyla etkilenmiştirler. Duygusal anlamda bitik bir hale gelmiştirler. Toparlanmakta zorluk çekecektirler. Ölümü fırsat bilen insanlar, kızların her birini farklı ailelere beslemeler olarak gönderecekler. Kız kardeşler, en çok da birbirlerinden ayrılacak olmalarının sıkıntısını yaşayacaklar. Atılacakları yeni yaşamlarında farklı türden yaklaşımlara ve yaşam biçimlerine uyum sağlayama çalışacaklar. Hem annelerinin hem de kardeşlerin hasretiyle yanıp tutuşacaklar.
Kız Kardeşler filmi Full Hd İzle

Kız Kardeşler filmi Tek Parça izle

Kız Kardeşler filmi tek parça izle Kızlar, ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar hiçbir aileye uyum sağlayamayacaktırlar. Bunun yanında kendilerine yapılan eziyetler de artınca, aileler tarafından istenilmeyecekler. Üç kardeş, yıllar sonar yeniden baba ocaklarına dönecekler. Başlarda bir araya gelmelerinin mutluluğunu yaşasalar da yıllar önce kaçmış oldukları gerçeklerle yüzleşecekler. Hayatları daha zor şartlara maruz kalacak üç kız kardeş, bütün kötülüklere karşı birbirlerine tutunmaya çalışacaklar. Annesizliğin sıkıntısını her alanda yaşayacaklar ve kendi kendilerini yetiştirme derdine girişecekler.
Kız Kardeşler filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.7 /10 Toplam oy: 3

Tür: Dram, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye, Almanya, Hollanda, Yunanistan

Yönetmen: Emin Alper

Oyuncular: Cemre Ebuzziya, Ece Yüksel, Helin Kandemir

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kız Kardeşler Full HD izle (2019)” filminde 384 Yorum bulunuyor.
 1. dsaD

  güzel film

 2. Cansev Bıyıklı

  Adı ve fragmanı ilginç. İnsanın izleyesi geliyor. Umarım yanılmam.

 3. Mahmut Yılmaz

  süper film

 4. Tucyuc

  Mutlaka izlenmeli