Kolonya Cumhuriyeti Tek Parça izle (2017)

454

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kolonya Cumhuriyeti Tek Parça izle (2017)

Kolonya Cumhuriyeti filmi İzle

Kolonya Cumhuriyeti filmi izle Hikayemiz Peker Mengen yönetimindeki Kolonya Belediyesi’nin başından geçenleri aktarmaktadır. 5000 nüfusa sahip olan küçük bir yerleşim yerinde, insanlar mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürmektedir. Fakat elde olmayan sebeplerden dolayı Peker Mengen liderliğinde Amerika’ya savaş açmış olarak algılanacaklardır. Çünkü, bir etkinlik esnasında atılan kutlama topu, Amerikan donanmasına ait bir gemiyi batıracaktır ve bu durum belediyenin ülkesinden bile kovulmasına neden olacaktır. Eskiden bağlı bulundukları ülke kepçeler yardımıyla Kolonya Belediyesi’ni bir ada ülkesi konumuna getirerek savaştan etkilenmemeye çalışacaktır.
Kolonya Cumhuriyeti filmi İzle

Kolonya Cumhuriyeti filmi full Hd İzle

Kolonya Cumhuriyeti filmi full hd Peker Mengen, her ne kadar özür dilemiş olsa da ABD tarafından hiçbir açıklaması kabul görmeyerek, saldırı hazırlığı yapıldığı bildirilecektir. Fakat uzaydan gelen bir mekiğin, Kolonya’nın sınırlarına inmesi, askeri çıkarmanın planını tamamen değiştirebilecek potansiyeldedir. Uzaylıyı büyük bir coşkuyla karşılayan Kolonya halkı, düşmanlarına da gözdağı vermeyi başarabilmiştir.
Kolonya Cumhuriyeti filmi Full Hd İzle

Kolonya Cumhuriyeti filmi Tek Parça izle

Kolonya Cumhuriyeti filmi tek parça izle Kolonya Cumhuriyeti’nin popülerliği artınca da Şangay beşlisi kapılarını açacak ve Çin ile Rusya’dan yardımlar gönderilecektir. Fakat olayın arka yüzünde kutlamalar esnasında uzay mekiği yerle bir olacak ve Peker Mengen hayalindeki silahı kullanamayacaktır. Durumdan yararlanmak isteyen Amerikan hükümeti, zaman kaybetmeden bir çıkarma yapmaya başlayacaktır. Küçük bir ülkeye binlerce gemilik donanmayla güç gösterisi yapmaya hazırlandıkları vakit, patlatılan gemiden ele geçirilen kimyasal ve savaş suçu sayılabilecek silahların ele geçirilmesi ise ülkenin kaderini tamamen değiştirecektir.
Kolonya Cumhuriyeti filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 685

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Murat Kepez

Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut, Uğur Bilgin, Mahir İpek

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kolonya Cumhuriyeti Tek Parça izle (2017)” filminde 3.848 Yorum bulunuyor.
 1. samet

  açılacakmı

 2. Bekir

  İzle

 3. burak

  cok güzel herkese öneririm

 4. cellat

  güzel

 5. mzm

  umarım açılır

 6. hakan

  güzelmiş

 7. Maya

  Süper

 8. Rafael

  Berbat girmeyin zaman kaybi