Konuşan Hayvanlar Tek Parça izle (2019)

27
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Konuşan Hayvanlar Tek Parça izle (2019)

Konuşan Hayvanlar filmi İzle

Konuşan Hayvanlar filmi izle Hikâyede 9 yaşındaki bir karakterin, boyundan büyük iyilik hareketine katılması üzerinde durulacaktır. Can isimli karakter, hayvan arkadaşlarını kötü adamlardan sakınmak zorundadır. Bunun için de elinden geldiğince mücadele edecektir. Can, küçüklüğünden itibaren hayvanlara karşı derin duygular beslemiştir. Ailesinin hayvan koruma parklarından birisinde çalışması da bu duygulara katkıda bulunmuştur. Zamanının büyük bir bölümünde, hayvan dostlarıyla bir araya gelmektedir. Can, babası, annesi ve babaannesiyle, hayvan koruma parkının ek binasında yaşamaktadır.
Konuşan Hayvanlar filmi İzle

Konuşan Hayvanlar filmi full Hd İzle

Konuşan Hayvanlar filmi full hd Can’ın akranlarına göre son derece büyük yetenekleri bulunmaktadır. Hayvanları duyabilmesinin yanında onlarla konuşabilmektedir. Şaheste isimli paragöz karakter, parkın sahibidir. Parkın kurulu olduğu araziyi, göz dolduracak bir rakama satarak, yerine rezidans dikilmesine müsaade etmek isteyecektir. Şaheste’nin babası, karakterin bu kararını onaylamamaktadır. Çünkü kendisinin de hayvanların bakımına karşı ilgisi bulunmaktadır. Fakat Şaheste, uğrunda mafyayla anlaşmak bile olsa hayallerini gerçekleştirmeye çabalayacaktır.
Konuşan Hayvanlar filmi Full Hd İzle

Konuşan Hayvanlar filmi Tek Parça izle

Konuşan Hayvanlar filmi tek parça izle Şaheste’nin mafya ile anlaşma konusu, parkta yaşayan hayvanların kaçırılması üzerinedir. Hayvanları gidince, parkın bulunmasının da bir anlamı kalmayacak ve kapatılacaktır. Can ise hayvan dostlarından bir an bile ayrılmak istememektedir. Şaheste’nin hain planından haberdar olan küçük çocuk, hayvan dostlarının da yardımıyla planı bozmaya çalışacaktır. Bu zorlu ve sıkı mücadelede asla pes etmeyi düşünmemekte ve sadece dostlarıyla kendilerinin yaşamlarına devam edebilmelerini istemektedir.
Konuşan Hayvanlar filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aile, Komedi

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Mustafa Kotan

Oyuncular: Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ, Ayça Erturan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Konuşan Hayvanlar Tek Parça izle (2019)” filminde 39 Yorum bulunuyor.
 1. tebr

  tebrıkler

 2. Gamze

  Nasıl bir animasyon çizgi film bilmiyorum izlesem bir fikrim olur ama yoğunluktan kaç dakika oldu bilmiyorum hala bekliyorum…

 3. Hasan

  Güzel bir film miş

 4. Hasan

  Lütfen filmi açarmısınız

 5. Slm

  Çok güzel olmuş komik ve eğlenceli

 6. trk

  süper

 7. Samet

  Umarım izleriz

 8. çağrı efe

  çok güzel olmuş elinize sağlık.

 9. ramazan

  izlemek istiyoruz

 10. ramazan

  .

 11. Okan Gohot

  Süper fil

 12. Günes

  Bom

  Kk

 13. Günes

  Bom

 14. Günes

  Muito bom

 15. Günes

  Günes

 16. Günes

  Nereye

 17. Jsjejs

  Muito

 18. Jdjdjd

  Ksidis

 19. Gulgun

  Harika