Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Köpek Filmi izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Köpek Filmi izle (2019)

Köpek filmi izle

Hikâye doğrudan köpeklerin dünyadaki konumuna ışık tutacaktır. Sokak köpekleri için hayatta kalmak ve nesillerini devam ettirmek fazlasıyla zordur. Ancak, hemen hemen her sokakta kendilerine rastlanılmaktadır. Kimi insanlar tam bir köpek aşığıyken, kimi insanlarsa uzak kaçabilmektedirler. İnsanlar, köpeklerin sadece dışarıdan varlıklarını görebilmektedirler. Nitekim ne derece mücadele ettikleri ve yaşamın kendileri açısından zorlukları göz ardı edilmektedir.
Köpek filmi izle

Köpek filmi full hd

Köpekler, rutin bir günlerinde yiyecek bulmak için bile birçok tehlikeyle karşı karşıya kalmaktadırlar. Bazen kontrolden çıkan bir araç, bazense insanların ta kendisi tarafından büyük zararlara uğrayabilmekteler. Kendileri aslında hayatın en acı yüzüyle karşı karşıyadırlar. Barınacak yerlerine bile izin verilmektedir. Kimileri içinse barınılacak bir yer tahsis edilmiştir. Fakat orada da kendi sefaletlerine terk edilmiştirler. Hastalıktan kırılanlar ve ölüme gün sayanlar, yakından yansıtılmaya çalışılacaktır.
Köpek filmi full hd

Köpek filmi tek parça izle

Hayvansever bir grubun, köpeklerin içler acısı yaşamlarına mercek tutmasıyla gelişen olayları aktaracaktır. Şehirlerden uzaklaştırılmaya çalışılan köpekler, köylerde dahi barındırılmak istenilmemektedir. Sürekli olarak insanlar tarafından şiddete maruz bırakılmaktadırlar. Yüzbinlerce köpeğin kaderi ve hayatlarının seyri insanlara bağlı şekilde yönlendirilmektedir. Köpeklerin hayatlarındaki zorluklar, kimi zaman tahammüllerini bile aşabilmektedirler. İnsanlık dışı davranışların merkezi haline gelmiştirler. Barınaklarda kendilerine kaliteli bakımların yapılmadığına dair görüntüler paylaşılacaktır. Her birinin en büyük ortak özellikleriyse, mutsuz tavırlar sergilemeleridir. Bu nedenle de sokak hayvanlarına dikkat çekilmek istenilecektir.
Köpek filmi tek parça izle

Tür: Belgesel Filmleri

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Cem Hakverdi

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?