Korku Kapanı 7 Başlangıç izle

rek
rek
rek
5.5 /10 445
Korku Kapanı 7 Başlangıç izle

Korku Kapanı Başlangıç izle, Wrong Turn The Foundation izle 2021 ABD yapımı film, türü bakımından korku ve gerilim kategorisinde gösterime girecektir. Vizyon tarihi henüz belli olmayan Korku Kapanı: Başlangıç filmi Korku Kapanı film serisi içinde yer alan bir filmdir. Film İngilizce aslından çevrilmiştir ve orijinal adı Wrong Turn’dür. Filmin süresi 1 saat 49 dakikadır ve izleyici bu süre boyunca korku ve gerilimi hat safhada hissedecektir. Korku ögelerinin fazlaca bulunduğu Korku Kapanı: Başlangıç için yaş sınırı 18 yaş + olarak belirlenmiştir. Senaryosunu Alan McElroy’un kaleme aldığı filmin yönetmenliğini Mike P. Nelson üstlenmiştir. Peki, izleyende tüylerin ürpermesine neden olan filmin konusu nedir?

Korku Kapanı: Başlangıç’ın Konusu
Korku Kapanı 7 Başlangıç Türkçe Dublaj izle, Wrong Turn The Foundation Altyazılı izle seride ki diğer filmlerin konusu, korku ve gerilimi derinden hissettirmesi ile film severler tarafından oldukça büyük bir beğeni toplamıştı. Bu filminde diğerlerinde olduğu gibi aynı etkiyi yaratması bekleniyor. Korku Kapanı: Başlangıç’ın konusu, 6 maceraperest arkadaşın bir dağ gezisinde başlarına gelen olayları ele alır. Başlarına geleceklerden habersiz olan New Yorklu arkadaş grubu Batı Virginia Dağları’na eğlenceli bir yolculuğa çıkar. Fakat yıllardır dağlarda yaşayan ve The Foundation olarak adlandırılan bir tarikat ile karşılaşmaları onların zor bir durumun içine girmelerine neden olur.

Wrong Turn The Foundation Türkçe Dublaj izle, Korku Kapanı 7 Başlangıç Altyazılı izle filmin seyircileri, karakterlerin yerinde olmak istemeyeceği korku dolu dakikalar başlar. Eğlenceli bir yolculuğun sonuna geldiklerini ve bundan sonra ölüm kalım savaşı vereceklerini anladıkları bir durumun içine düşerler. Kurtuluş ya da ölümden başka seçenekleri yoktur ve artık bu tarikattan kurtulmak için mücadele kaçınılmazdır. Başlarına bir şey gelmesini istemeyeceğimiz karakterler karmaşık duygular içinde çabalamaktadırlar. Bu zor şartlarla mücadele eden karakterlerimize hayat veren oyuncular kimlerdir?

Korku Kapanı: Başlangıç Oyuncu Kadrosu
Korku Kapanı: Başlangıç 1080p Full HD izle, oynadığı karakterin içinde bulunduğu durumu izleyiciye en iyi şekilde yansıtmak için iyi bir kadro ile gösterime hazırdır. Film de, Jes Shaw rolü için Charlotte Vega, Edith rolü için Daisy head, Scott rolü için Matthew Modine, Adam Lucas rolü için Dylan McTee ve Venable rolü için Bill Sage gibi isimler izleyici karşısına çıkacaktır. Ayrıca, kadroda Emma Dumant ve Adain Bradley de yer alacaktır.

 • Türler 2021 Filmleri, Gerilim, Korku

 • Yönetmen: Mike P. Nelson

 • Oyuncular: Matthew Modine, Emma Dumont, Charlotte Vega, Daisy Head, Bill Sage , Tim DeZarn, Valerie Jane Parker, Damian Maffei, Dylan McTee, Adain Bradley, David Hutchison

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
8 Yorum
Muhammet
18 Mart 2021

Korku kapanı serisinin en iyi filmi diyebiliriz gerçekten çok korkunç film

Ahmet Hasan Akkoca
16 Şubat 2021

Çok beğendim güzeldi.

Mahmut
16 Şubat 2021

DOSTUM KENDI ADIMA KONUŞACAM FILM GÜZELDI SONDA NE DEDIM BILIYORMUSUN “IŞTE BENIM KİZİM IŞTE BU O OÇ LARINA GÜMLERINI GÖSTERDIN FILL YOUU FUCKKED MANN

Engin
16 Şubat 2021

Filme bok gibiydi diyen arkadaş boş konuşmuş. serinin bütün filmlerini izleyen biri olarak bu film bence güzeldi. Klişeler tahmin edilebilirlikler bir nebze olsada izlenilebilir bir film olmuş. o yüzden yorumlara göre karar vereceklere tavsiyem izleyecek bir şey bulamadıysanız bu filme bir şans verin.

Cengiz
15 Şubat 2021

serinin diğer filmlerini de izleyin ama en korkutucu korku filmi bu olmuş Korku Kapanı 7 Başlangıç full hd izle

Beşiktaş play
15 Şubat 2021

2021 en korkunç korku filmi bence neredeyse altımıza edecektik Korku Kapanı 7 Başlangıç türkçe dublaj izle

hasan
13 Şubat 2021

filim bok gibiydi izlemeyin lütfen

INFINITYbarış
7 Şubat 2021

660 uc yollayin