Korku Sokağı 3. Kısım: 1666 izle

dinamik
SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
dinamik
8.5 /10 4
Korku Sokağı 3. Kısım: 1666 izle

Korku Sokağı 3. Kısım: 1666 izle ⚡ Fear Street 3 film izle ⭐ Korku türü 2021 Netflix yapım filmi Full HD 1080p izle, Korku Sokağı 3 Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD film izle.

Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım filmi tam 1 saat 52 dakika boyunca herkesi ekranlara kilitlemeyi başaran güçlü yapımlardan bir tanesidir. Tür olarak hem korku hem de tarihi ön plana çıkarmaktadır. Yönetmen koltuğunda yer alan Leigh Janniak yer alırken senarist kısmında da Phil Graziadei ile Leigh Janiak yer almaktadır. Orijinal adı Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım yapımının Fear Street : 1666 olarak bilinmektedir. ABD sınırlarında çekilen ve gerçekten çok güçlü bir korku filmi olan bu yapım uzun zamandır çok beğenilmesinden ötürü 16 Temmuz 2021 Tarihinde Türkçe diline çevrilerek VOD çıkkışı yapmıştır. Hem oyuncuları ile hem de konusu ile oldukça dikkatleri çeken Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım herkes tarafından en beğenilenler arasında yer almıştır.

Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım Konusu

Korku Sokağı 3. Kısım Türkçe Dublaj izle konusu ile de ön plana çıkmıştır. 1966 yılında meydana gelen olaylar ele alınmaktadır. Sömürge altında yer alan bir kasaba içerisine ölümcül olarak yer alan sonuçların bir cadı avı meydana gelir. Bir grup genç ise bu anlarda kasabanın laneti sona ermesi için oldukça zorlu olan mücadelelere girerler. Bu anlarda başlarına gelen her bir detay Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım içerisinde detayları ile ele alınarak adeta o anların an be an yaşanması sağlanacak kadar etkili olur.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Gizem, Korku, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

 • Orjinal Adı Fear Street 3: 1666

 • Yönetmen: Leigh Janiak

 • Oyuncular: Kiana Madeira, Elizabeth Scopel, Benjamin Flores Jr., Randy Havens, Julia Rehwald, Matthew Zuk, Fred Hechinger, Michael Chandler, Sadie Sink, Emily Rudd, Olivia Scott Welch

 • Yapım Yılı
  2021
 • Film Süresi
  112 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
2 Yorum
ezel soylu
16 Temmuz 2021

filmi yükleyenin emeğine sağlık. Haber verdiği tarihte hemen eklemiş. tesekkurler ..

adnan
12 Temmuz 2021

Willy’s Wonderland