Koruyucu Filmi Full HD izle (2019)

16
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Koruyucu Filmi Full HD izle (2019)

Koruyucu filmi İzle

Koruyucu filmi izle Hikayemizde şiddet ve kaosun ortasında kalmış, bir adamın yaşamı konu edinilmektedir. Lucas adındaki karakter, 50’li yaşlarda bulunmasına rağmen, geçimini gece kulüplerinde fedailik yaparak sağlamaktadır. Lucas için hayatın tek anlamı kızıdır. Kıza Sarah, 8 yaşındadır ve kendisi onu büyütebilmek için gereken bütün fedakarlıkları üstlenmiştir. Hayatını büyük oranda kontrolü dahilinde yaşayan Lukas, maruz kalacağı kötü durumlar nedeniyle kontrolünü tamamen kaybetme noktasına gelecektir. Karakterin hayatı, sonraki süreçte daha farklı seyredecektir.
Koruyucu filmi İzle

Koruyucu filmi full Hd İzle

Koruyucu filmi full hd Sıradan bir iş gününde, gece kulübünde eğlenmeye gelen müşterilerden birisi taşkınlık yaratacaktır. Lucas, her zaman ki gibi müdahil olacak fakat bu sefer kendini kontrol etmekte başarısız kalacaktır. İkili arasındaki tartışma Lucas’ın, işinden kovulmasına yol açacaktır. Karakter, bütün bunlar yetmezmiş gibi polisle de başa çıkmak zorunda kalacaktır. Lucas, kızının ihtiyaçlarını giderebilmek için başka işlere bakması gerekecektir. En sonunda bir striptiz kulübünde işe girecek olan Lucas, burada dönen tezgâhın kendi düşüncesinden farklı yönde seyrettiğini, çok geç fark edecektir.
Koruyucu filmi Full Hd İzle

Koruyucu filmi Tek Parça izle

Koruyucu filmi tek parça izle Lucas’ın çalışmış olduğu striptiz kulübü, Avrupa’da faaliyet göstermekte olan acımasız bir çetenin kontrolündedir. Lucas’ta yeni işi sayesinde, bu çeteye dahil olmuş sayılmaktadır. Normal şartlarda şiddetten kaçmaya çalışan karakter, bu sefer daha yoğun bir şiddet gözlemleyecektir. Karakterimiz hem kızı hem de kendi için mücadele etmek zorunda kalacaktır.
Koruyucu filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 2

Tür: Türkçe Dublaj, Aksiyon, Gerilim

Yapım: 2019 - Fransa, Belçika

Yönetmen: ulien Leclercq

Oyuncular: Jean-Claude Van Damme, Sveva Alviti, Sami Bouajila

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Koruyucu Filmi Full HD izle (2019)” filminde 48 Yorum bulunuyor.
 1. erol arslan

  seyredin..

 2. figen

  süper bir site..

 3. Çeto

  On numara

 4. Çeto

  Müthiş

 5. Deniz

  Çok güzel bir yer

 6. Mahmut

  film çok iyi

 7. hakan

  fılm cok guzel izlemenizi tavsiye ederim

 8. Kayahan Taşçı

  mükemmel bir film