Koruyucu Filmi Full HD izle (2019)

9.0 /10 2
Koruyucu Filmi Full HD izle (2019)

Koruyucu filmi İzle

Koruyucu filmi izle Hikayemizde şiddet ve kaosun ortasında kalmış, bir adamın yaşamı konu edinilmektedir. Lucas adındaki karakter, 50’li yaşlarda bulunmasına rağmen, geçimini gece kulüplerinde fedailik yaparak sağlamaktadır. Lucas için hayatın tek anlamı kızıdır. Kıza Sarah, 8 yaşındadır ve kendisi onu büyütebilmek için gereken bütün fedakarlıkları üstlenmiştir. Hayatını büyük oranda kontrolü dahilinde yaşayan Lukas, maruz kalacağı kötü durumlar nedeniyle kontrolünü tamamen kaybetme noktasına gelecektir. Karakterin hayatı, sonraki süreçte daha farklı seyredecektir.
Koruyucu filmi İzle

Koruyucu Türkçe Dublaj izle

Koruyucu filmi full hd Sıradan bir iş gününde, gece kulübünde eğlenmeye gelen müşterilerden birisi taşkınlık yaratacaktır. Lucas, her zaman ki gibi müdahil olacak fakat bu sefer kendini kontrol etmekte başarısız kalacaktır. İkili arasındaki tartışma Lucas’ın, işinden kovulmasına yol açacaktır. Karakter, bütün bunlar yetmezmiş gibi polisle de başa çıkmak zorunda kalacaktır. Lucas, kızının ihtiyaçlarını giderebilmek için başka işlere bakması gerekecektir. En sonunda bir striptiz kulübünde işe girecek olan Lucas, burada dönen tezgâhın kendi düşüncesinden farklı yönde seyrettiğini, çok geç fark edecektir.
Koruyucu filmi Full Hd İzle

Koruyucu Filmi Full HD izle

Koruyucu filmi tek parça izle Lucas’ın çalışmış olduğu striptiz kulübü, Avrupa’da faaliyet göstermekte olan acımasız bir çetenin kontrolündedir. Lucas’ta yeni işi sayesinde, bu çeteye dahil olmuş sayılmaktadır. Normal şartlarda şiddetten kaçmaya çalışan karakter, bu sefer daha yoğun bir şiddet gözlemleyecektir. Karakterimiz hem kızı hem de kendi için mücadele etmek zorunda kalacaktır.
Koruyucu filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Fransa, Belçika
  • Film Dili
    Girilmedi
48 Yorum
erol arslan
14 Nisan 2020

seyredin..

figen
3 Nisan 2020

süper bir site..

Çeto
31 Ocak 2020

On numara

Çeto
31 Ocak 2020

Müthiş

Deniz
27 Ocak 2020

Çok güzel bir yer

Mahmut
13 Kasım 2019

film çok iyi

hakan
13 Kasım 2019

fılm cok guzel izlemenizi tavsiye ederim

Kayahan Taşçı
11 Kasım 2019

mükemmel bir film