Kral Midas’ın Hazinesi Tek Parça izle (2019)

5.5 /10 1459
Kral Midas’ın Hazinesi Tek Parça izle (2019)

Kral Midas’ın Hazinesi filmi izle


Hikâyede Kral Midas döneminden kalma bir hazinenin, peşinden çıkılacak serüven ele alınacaktır. Üç arkadaş, şans eseri definenin yerini gösteren bir haritaya ulaşacaktırlar. Hayatları haritayı bulmalarından sonra değişmeye başlayacaktır. Eskişehir’de hayatlarını sürdüren Rambo Ali, Yunus ve Kahveci İbrahim gece vakitlerinde, ne ile karşılaşacaklarını bilmeden domuz avına çıkacaktırlar. Domuzların peşinden gittikleri yolculukta, bir anda karşılarına çıkan çukurun içine düşecekler. Kendilerini çukurdan kurtarabilmek için büyük bir mücadele gösteren karakterler, bu sırada çukurda bir madalyonu fark edecekler.
Kral Midas'ın Hazinesi filmi izle

Kral Midas’ın Hazinesi filmi full hd


Üç karakter başlarına gelenleri anlamlandırabilmek için madalyonu incelemeye başlayacaklar. Sonrasında içinde bir haritanın bulunduğunu keşfedecekler. Ellerinde bulunan kâğıt, doğrudan Kral Midas’ın hazinesini sunmaktadır. Üç kafadar, köşeyi dönecekleri hayallerle birlikte zaman kaybetmeden hazinenin izini sürmeye başlayacaklar.
Kral Midas'ın Hazinesi filmi full hd

Kral Midas’ın Hazinesi filmi tek parça izle


Hazinenin önemli bir döneme ait olması, üç karakteri olabildiğince tedirgin etmiştir. Bu nedenle yanlarına destek kuvvet de almak zorunda kalacaklar. Kendilerine bu zorlu yolculuklarında Ömer isimli Rehber, Seyyar Hoca ve Almancı Cingöz yardım edecektir. Hazine artık 6 kişinin ortaklığına girecektir. Başları bir türlü beladan uzak kalmayacak olan karakterler, David isimli bir düzenbaz ve adamlarını da peşlerine takacaklar. Hazineye ulaşacaklarını sandıkları zorlu yolculukta, bir anda farklı olayların merkezinde kalacaklar ve birçok sorunun üstesinden gelmeye çalışacaklar.
Kral Midas'ın Hazinesi filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
47 Yorum
hasan
22 Mart 2021

filmi izlemek istiyorum

t
22 Ocak 2021

inş açılır dıye beklıoz

hvdhg
9 Ocak 2021

açıl

Yigit
26 Aralık 2020

Güzel kıyak film

Alihan Ersoydan
14 Aralık 2020

Açılmasını bekliyorum

yağmur
6 Aralık 2020

açılmasını bekliyorum

yağmur
6 Aralık 2020

filmi izlemek için