Kral – The King Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Kral – The King Türkçe Dublaj izle (2019)

Kral – The King filmi İzle

Kral – The King filmi izle Hikayede prens olma sorumluluğu bulunan lakin, kendini uzun süre buna hazır hissetmeyen bir prensin yaşamını konu alacaktır. Bu zamana kadar sürekli olarak farklı yönde bir yaşamı benimsemiştir. Ancak kraliyet tahtının tek varisi olması, er ya da geç bu gerçekle yüzleşmesini gerektirecektir. O ise üzerindeki sorumlulukları, elde ettiği varlıkları ve itibarı ikinci planda görmektedir. İmrenilecek türdeki hayatından soğumaya başlamıştır.
Kral - The King filmi İzle

Kral – The King filmi full Hd İzle

Kral – The King filmi full hd Babası tahttayken kendisini sorumlu hissetmeyen karakter, kraliyet ailesiyle bağdaşmayan tavır ve hareketlerinden kaynaklı olarak ailesiyle kötü bir ilişkiye sahip olacaktır. Kendi çapında bir insan olmak adına uğraşmakta ve herkesi de karşısına almaktadır. Lakin, kendi nezdinde aldığı kararlar bir süre sonra imkânsız kılınacaktır. Çünkü babası hayatını kaybederek, tahtı kendisine miras bırakacaktır. Bu nedenle de kaos çıkmaması adına tahta oturması şarttır.
Kral - The King filmi Full Hd İzle

Kral – The King filmi Tek Parça izle

Kral – The King filmi tek parça izle Kral V. Henry’nin tahta çıkış süreci, son derece isteksizce gözlemlenmiştir. Sıradan bir prensin, standart benimsediği yaşamı arkasında bırakım hükümdarlığa uzanan serüveni üzerinde durulacaktır. Artık bu saatten sonra kaderini seçme şansı yoktur. Bu nedenle de bunca yıldır kaçındığı sorumluluklarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Babası, ölümünün öncesinde kanlı bir savaşa girmiştir. Savaş sonrası durumu toparlamak da yine kendisine düşecektir. Bu süreçte, yıllar önce akıl hocalığını yapan bir şövalyenin de desteğini alacaktır.
Kral - The King filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 58

Tür: Biyoğrafi, 2019 Film izle, Dram, Netflix, Tarih, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: David Michôd

Oyuncular: Timothée Chalamet, Joel Edgerton, Tom Fisher

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kral – The King Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. yavuz

  biz

 2. orhan

  daha izlemedim ama çok bekliyoruz

 3. Oz

  Siteniz

 4. Muu

  İyi

 5. mustafa

  kolay gelsin

 6. GÖKHAN

  IZLEMEYE DEGER

 7. Kamil bilir

  Süper

 8. çerkez

  yakışır

 9. Sinan

  Gezelim sitee

 10. Hür

  U