Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Filmi izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Filmi izle (2019)

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi İzle

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi izle Hikâyede seneler öncesinden ortak paydada bulunmuş ancak zamanın getirdiği şartlarla yolları ayrılmış bir grup insanın, yeniden bir araya gelmeleri konu edilecektir. Max, deniz kenarında sakin bir yaşamı tercih etmiştir. Sırf bu amaç uğruna sevdiği insanları bile arkasında bırakmayı kabul etmiştir. Yepyeni adım attığı hayatına, uyum sağlamak konusunda fazlasıyla öne çıkan sorunları göz önüne çıkacaktır.
Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi İzle

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi full Hd İzle

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi full hd Max için geçmişte birçok anısının paylaşıldığı karakterleri, terk etmek o kadar da kolay olmayacaktır. Fakat yaptığı seçimin, kendi hayatı için daha olumlu olduğunu düşünecektir. Sevdikleriyle arasına artık uzunca bir mesafe girmiştir. Max, yeni yaşamını yıllar boyunca başarılı bir şekilde yürütmeyi başarmıştır. Birkaç sene sonrasında, doğum günü geldiğinde aklının almayacağı kadar büyük bir sürprize tanık olacaktır. Kendilerinden uzun zamandır haber alamadığı eski dostları, sırf Max’in doğum günü hatırına toplanarak yeni yuvasında sürpriz bir doğum günü partisi düzenleyecekler.
Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi Full Hd İzle

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi Tek Parça izle

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi tek parça izle Bu durum birkaç kişiyle de sınırlı kalmayacaktır. Evine ziyarete gelen kişilerin sayısı bir hayli fazla olunca Max’te durumu gariplikle karşılayacaktır. Öte yandan eski günleri yad etme eğilimleri, Max’in yeni yaşamını da sorgulamasını sağlamıştır. Grup, eğlencenin dibine vurdukları vakit ortaya çıkan garip durumların da üstesinden gelmeye çalışacaklar.
Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2019 - Fransa

Yönetmen: Guillaume Canet

Oyuncular: François Cluzet, Marion Cotillard, Gilles Lellouche

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?