Küçük Kadınlar Filmi izle (2019)

24
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Küçük Kadınlar Filmi izle (2019)

Küçük Kadınlar filmi İzle

Küçük Kadınlar filmi izle Hikayemiz Amerika’nın uzun yıllar süren iç savaş mücadelelerine ışık tutacaktır. İç savaş, ülkede yaşayanları büyük bir kaosa sürüklemiştir. Şehirlerde güven ve otorite yerle bir olmuştur. Tehlikenin ne zaman geleceği hiç belli olmamaktadır. İnsanlar ve hükümet, söz konusu atmosfere karşı elleri kolları bağlı bir şekilde beklemek zorunda kalmıştırlar. İç savaşın, etkilemiş olduğu hayatlardan birisinde dört kız kardeş bulunmaktadır. Beth, Amy, Jo ve Meg, birbirlerine tutkun ancak çok farklı kardeşlerdir.
Küçük Kadınlar filmi İzle

Küçük Kadınlar filmi full Hd İzle

Küçük Kadınlar filmi full hd Karakterlerimizin çocuklukları, sorunlarla ve sıkıntılarla dolu bir dünyada geçmiştir. Lakin geleceğe dair halen umutları vardır. Artık çocukluk çağlarını gerilerinde bırakmak istemektedirler. Çünkü yetişkin bir birey sayılabilecekleri yaşlara gelmiştirler. Fakat kadınlık, sandıkları kadar kolay bir durum değildir. Babaları, ülkelerinin İç Savaşı’nda mücadele eden bir aktivisttir. Tüm yaşamlarını anneleriyle birlikte sürdürmektedirler. Yaşam mücadeleleri, içler acısı bir şekildedir ve babalarının eksikliğini her konuda yaşamaktadırlar.
Küçük Kadınlar filmi Full Hd İzle

Küçük Kadınlar filmi Tek Parça izle

Küçük Kadınlar filmi tek parça izle Anneleri, Beth, Amy, Jo ve Meg’e babalarının yokluğunu hissettirmemeye çalışmaktadır. Fakat ne yaparsa yapsın, imkanları kısıtlıdır ve tam anlamıyla bunu başaramamıştır. Çaresizlik içinde sürdürdükleri yaşamda en büyük avantajları, nefes almaları ve birbirlerinin yanında olmalarıdır. Karakterleri, hayata bağlan en büyük unsur budur. Bu süreç, kardeşlere birbirleriyle dayanışma yaşayarak her zorluğun üstesinden gelebileceklerini öğretmiştir. Hayatlarının çoğu anında, bu deneyimlere ihtiyaç duyacaktırlar.
Küçük Kadınlar filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.0 /10 Toplam oy: 4

Tür: Dram, Romantik

Yapım: 2020 - ABD

Yönetmen: Greta Gerwig

Oyuncular: Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Küçük Kadınlar Filmi izle (2019)” filminde 105 Yorum bulunuyor.
 1. alonecanary

  film mükemmeldi. izlemelisiniz. emeği geçenlere teşekkürler.

 2. Kdkdkkdkd

  Kfkfkfkf

 3. aaaaa

  oscara aday oldu umarım güzeldir izleyelim bakalım

 4. Seda

  Super

 5. E

  .