Kulyas Lanetin Bedeli Tek Parça izle (2019)

5.8 /10 766
Kulyas Lanetin Bedeli Tek Parça izle (2019)

Kulyas Lanetin Bedeli filmi İzle

Kulyas Lanetin Bedeli filmi izle Hikayemizde Kulyas cin kabilesine karşı, içinden çıkılmaz bir durumla karşılaşacak olan bir grup gencin başından geçenler aktarılacaktır. Yüzyıllar öncesinden Potifar tarafından sonsuza kadar hapsedilen Kulyas kabilesine mensup cinler, insanoğlunun dünyevi hırsları yüzünden yeniden serbest bırakılmıştırlar. Artık yüzyıllar boyu süren öfkeleriyle, intikamlarını almalarının zamanı gelmiştir.
Kulyas Lanetin Bedeli filmi İzle

Kulyas Lanetin Bedeli Türkçe Dublaj izle

Kulyas Lanetin Bedeli filmi full hd Kulyas cin kabilesi mensubu cinler, insanoğluyla geri dönüşü olmayacak tehlikeli bir anlaşmayı kabul etmiştirler. Kabilenin lideri Mureh, her sene bir insan bedenini kurban olarak alacaktır. Aldığı beden sayesinde, insan formuna dönüşebilecektir. Fakat kurbanla birlikte, insanların hırslarından da parçalar alınmaktadır. Mureh, yüzyıllar boyunca kurban almaya devam edecektir. Kana susamış cin kavmi lideri, artık kontrolden iyice çıkmıştır.
Kulyas Lanetin Bedeli filmi Full Hd İzle

Kulyas Lanetin Bedeli Filmi Full HD izle

Kulyas Lanetin Bedeli filmi tek parça izle Hikayemizin kahramanlarından Defne, Beyza, Anıl ve Görkem, bir fotoğraf yarışmasına katılmıştırlar. Yarışmayı kazanabilmek için çarpıcı fotoğraflar çekmeleri gerekmiştir. Dört genç, Mureh’in hüküm sürdüğü kasabaya doğru yol alacaktırlar. Kasabada kalacakları bir otel bulamamıştırlar. Sokakta kalan gençler son çare olarak köyün hocası, Kanber’in yardımını isteyecektirler. Kanber Hoca tarafından misafirhaneye yerleştirilen dört genç, içine düştükleri durumun çok geç farkına varacaklar. Cinlerin vahşetine uğrayacaklar ve zamanı geri alabilmek için her şeylerini feda edebilecekler. Her ne kadar kurtulacakları yönünden umutları bulunsa da karşılarındaki cinlerin, ciddi olduklarını yavaş yavaş fark edecekler.
Kulyas Lanetin Bedeli filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
907 Yorum
Miray DÖNER
9 Eylül 2021

çoh güzeldir yahşidir

Necibe
9 Eylül 2021

Cokk gzl tavsiye ederim

Rüya
8 Eylül 2021

Güze film

Bsiaoen
25 Temmuz 2021

Cok guzel bir film korku izlemnizi tavsiye ederim

Olcay
19 Temmuz 2021

Aradığım film izlemek istiyorum

Muhammet Şen
14 Temmuz 2021

Film fragmanı güzel ama kaç dk dır bekliyorum açılmıyor…

Abdullah G.
9 Temmuz 2021

Gayet güzel bir film dabbe ve siccin halt yemiş