Kuzular Kurtlara Karşı 2 izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Kuzular Kurtlara Karşı 2 izle

Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi İzle

Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi izle Filmde bahsi geçen Gri ve kabilesi sürelerine dadanan Garklara ve kurtlara karşı çetin mücadeleler verecektir. Normal standartlara farklı olan bu durumda kurtlar ve kuzular sessiz ve oldukça huzurlu bir kasaba hayatı sürdürmektedir. Bu durum çoğu kişinin dikkatlerini kasabaya çevirmelerine neden olmuştur. Dünyadaki bütün canlılara örnek teşkil etmektedirler.
Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi İzle

Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi full Hd İzle

Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi full hd Kimi çevreler tarafından da bu durum fazlaca yadırganmaktadır. Gark ismiyle nam salmış kara kurtların efendisi, kasabanın bir numaralı belalısı olacaktır. Çünkü, kısa bir süre önce, kurtlar ve kuzularla alakalı durumu öğrenmiştir. Bütün duydukları nedeniyle, adeta ateş püskürecek ve öfke kusacaktır. Bütün bu hırsını, çıkarmasının tek bir seçeneği vardır. Oda Gri kurdun liderliğini yaptığı, kurt sürüsünü bölüp, parçalamak. Bu sayede huzur ortamını da dağıtmış olacaktır.
Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi Full Hd İzle

Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi Tek Parça izle

Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi tek parça izle Gark’a göre böyle bir durum asla kabul edilemez. Referans olarak da doğa kanunlarına ters düştüğünü gösterecektir. Bundan dolayı zaman geçirmeden kara kurtlarını toplayacak ve kasabaya doğru katliama çıkacaktır. Fakat kasabada karşılaşdığı manzara karşısında hayrete düşecek ve ne yapacağını bilemeyecektir. Çünkü kurtlar ve kuzular, Gark ve kara kurtlarına karşı topyekûn saldıracaklardır. Bütün adımlarını birlikte atan ekibimiz, zorlu bir mücadelede Gark’ı ve kara kurtlarını mağlup etmeyi amaçlamaktadır. Bunun içinde ellerinden gelen çabayı göstereceklerdir.
Kuzular Kurtlara Karşı 2 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Komedi, Macera, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Vladimir Nikolaev

Oyuncular: Graham Halstead, Major Attaway, Jason Griffith

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kuzular Kurtlara Karşı 2 izle” filminde 19 Yorum bulunuyor.
 1. a

  süper film

 2. Furkan

  Çok iyi bir flim

 3. NADİR BAĞRIYANIK

  süper

 4. Caner

  Ich meine kaufen filme gut mag

 5. azra

  sinema da çok beğendik

 6. BellThin

  iyi