La Paranza Dei Bambini Tek Parça izle (2019)

La Paranza Dei Bambini filmi izle


Hikâyede 16 yaşındaki çocukların oluşturduğu bir grup gencin başından geçenler aktarılacaktır. Tyson, Lollipop, Briato, Nicola, O’Russ ve Biscottino isimli gençler, kanlarının en hızlı aktığı dönemlerinden geçmektedirler. Henüz kendilerini tanıma ve keşfetme sürecindedirler. Başlarda hayattan beklentileri fazla değildir. Yeni scooter ile kıyafetler alabilecek kadar para kazanmaya çalışmaktadırlar. Bu iki unsur da çete üyeleri için son derece önemlidir.
La Paranza Dei Bambini filmi izle

La Paranza Dei Bambini filmi full hd


Sonrasında silahlarla tanışan gençler, yaşadıkları bölgede tek söz sahibi olmak isteyecektirler. Bunun için silahlar ve mermilerle dans etmeyi bile göze alacaklar. Çünkü, bölgede adaletsizliğin hüküm sürdüğüne inanacaklar. Sırf adaleti tesis etmek adına, kötülük yolunu tercih edecek ve büyük kanlar dökecekler. Ancak bütün bunları iyilik için yaptıklarını düşünecekler. Zorlu çatışmaları üstlenmeleri, aralarındaki bağın da güçlenmesini sağlayacaktır. Bu saatten sonra gözlerini ne ölüm ne de hapis korkutmayacak ve yapabileceklerinin en ötesini yapmaya çalışacaktırlar.
La Paranza Dei Bambini filmi full hd

La Paranza Dei Bambini filmi tek parça izle


Gençlerin savaş ve suç dolu bir yaşama sahip olmaları başlarına büyük sorunlar açacaktır. Karşılarında kendileri için zor bir seçim yapmak zorunda kalmalarını gerektirecek olaylar da çıkacaktır. Bu seçim sonucunda arkadaşlık, sevgi, sadakat ve birçok insani değer uğruna fedakârlık yapılması söz konusu olacaktır. Her biri ne şekilde karar vereceklerini uzun süre düşünmek durumunda kalacaklar.
La Paranza Dei Bambini filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    6.6
  • Film Dili
    Girilmedi
11 Yorum
Erdal
11 Şubat 2020

Harika bir film

Erdal
11 Şubat 2020

Süper bir film

kamil
6 Ocak 2020

cok guzel bir film olmus

huseyın
2 Kasım 2019

güzel fena film

huseyın
2 Kasım 2019

seyredmedım ama fragmanı cüzel

deniz
24 Ekim 2019

harika

hasan
19 Ekim 2019

fragmanı heyecanlı ve farklı bir film

hasan
19 Ekim 2019

fragmanında izledim çok güzel heyecanlı ve farklı bir film

Atıl Fazıl Özer
7 Ekim 2019

İyiydi

Melda
4 Ekim 2019

Süperr cok iyi

Emrok
8 Eylül 2019

Film çok güzel