Lanetli Gözyaşları izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Lanetli Gözyaşları izle

Lanetli Gözyaşları filmi İzle

Lanetli Gözyaşları filmi izle Hikâyede Anna’nın ve ailesinin musallat olan esrarengiz varlıklarla mücadelesi anlatılmaktadır. 1973 yılında tanık olacağımız olayların merkezi Anna Garcia’nın sosyal hizmet görevlisi olarak çalıştığı Los Angeles’tır. Üstendiği davalardan birisi onu fazlaca zorlayacaktır. Bu davanın derin noktalarını irdeledikçe daha karmaşık olaylara şahit olacaktır. Maruz kalacağı korkunç insanüstü varlıklar, karakterin ne kadar ciddi bir işle ilgilendiğini kanıtlar niteliktedir. Kısa süre sonra bu durumu fark eden Anna, kendini ve ailesini korumayı amaçlayacaktır.
Lanetli Gözyaşları filmi İzle

Lanetli Gözyaşları filmi full Hd İzle

Lanetli Gözyaşları filmi full hd Doğaüstü güçler sert etkiler yaratacak ve Anna’nın ailesinin şahit olduğu benzer durumlara tanık olmasına neden olacaktır. Bütün bu olanlar La LIora’nın varlığına işarettir. Bu karakter mühürlenmiş bir kadere sıkışıp kalmıştır, korkunç bir görünüşe sahiptir ve ölümle yaşam arasında gidip gelmektedir. La LIora bir bakıma Ağlayan Kadın demektir. Kendi yaşamında sinir krizine girdiği için öz çocuğu boğarak öldürmüştür. Acı çekerek ağlamış ve hayatını nehre atlayarak sonlandırmak istemiştir. Bütün bu yaptıkları nesiller boyu dehşet yaratmasına neden olmuştur.
Lanetli Gözyaşları filmi Full Hd İzle

Lanetli Gözyaşları filmi Tek Parça izle

Lanetli Gözyaşları filmi tek parça izle Göz yaşları bundan sonra dur durak bilmeyecek olan La LIoran, kendi çocuklarının yerine geçmeleri için yeni çocukları avlamaktadır. Bu kadere Anna ve çocukları da mahkûm edilecektir. Kendilerini ürkütücü bir şekilde öteki dünyada bulacaklardır. La LIoran’ın dehşetinden ve yaratacağı felaketlerden kurtulmayı umut edecekler ve inançları sarsılan bir rahibin inisiyatifine bırakılacaklar. Anna’nın kendini ve ailesini kurtarması için var olan inançlarına sıkı sıkıya bağlanması ve ruhsal olarak asla pes etmemesi gerekmektedir.
Lanetli Gözyaşları filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Gerilim, Gizem, Korku, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Michael Chaves

Oyuncular: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz, Sean Patrick Thomas, Tony Amendola

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Lanetli Gözyaşları izle” filminde 25 Yorum bulunuyor.
 1. Serge

  Muhteşem bir film emeğinize sağlık

 2. serkan

  bbune a

 3. betül

  ay süper tekrar tekrar izledim

 4. zehra

  of

 5. sila

  filmi ac