Little Monsters izle

rek
rek
SUPER 1080p FRAGMAN
rek
9.8 /10 4
Little Monsters izle

Little Monsters izle, Little Monsters 2019 filmi izle, Hikâyenin kahramanı Dave, gözden düşen bir müzisyendir. Eski ilgi ve alakayı, üzerinde toplayamamıştır. İçine kapanık olan karakter, artık özgüven sorunlarıyla boğuşmaya başlamıştır. Diğer taraftan aşk konusunda da gelişmeler yaşamaktadır. Küçük yeğeninin anaokulu öğretmeni Caroline’ye karşı tutkulu bir aşıktır. Caroline, kendisinden farklı bir karaktere sahiptir. Son derece dışa dönük yapısı ve yüksek özgüveniyle, zor elde edilebilecek bir kadındır.

Little Monsters Türkçe Dublaj izle

Little Monsters Türkçe dublaj izle Dave’nin, normal şartlarda kendisine ulaşması son derece zordur. Ancak Caroline ile ortak paydada birleşebileceği, hayatının fırsatını eline geçirecektir. Yeğeninin anaokulu, bir gezi düzenleyecektir. Bu gezi sayesinde Dave, Caroline’ye yaklaşabileceğini ümit edecektir. Sınıfa gezide göz kulak olabilmek için gönüllü olacaktır. Ancak gezi hiç de umduğu gibi gitmeyecektir. Caroline ile Dave, gezi esnasında büyük bir zombi saldırısının ortasında kalacaklar. Etraflarında zikzak çizen zombiler, tüm karakterler için büyük bir tehdit oluşturacak.

Little Monsters filmi Full Hd İzle

Little Monsters 2019 filmi Tek Parça izle

Little Monsters filmi full hd izle çocukları zombilere karşı korumak, zor bir karar olsa da hem Dave hem de Caroline mücadelelerinden vazgeçmeyecekler. Dave, talihsiz durumun kendisi için avantaj olduğunu düşünecek. Caroline’nin kalbini kazanabilmek adına varını yoğunu sergilemeye çalışacak. Eğer ki başarısız olursa, Caroline için atan kalbi de zombilere yem olacaktır. Fakat, yeğeni başta olmak üzere bütün çocuklar ve Caroline’nin başarılı olmasına ihtiyaçları vardır. Dave’de sınırlarını zorlayarak, zekasıyla herkesi şaşırtmayı başaracaktır.

  • Yapım Yılı
    2019 - Avustralya
  • IMDb Puanı
    6.3
  • Film Dili
    Turkce Altyazi
49 Yorum
Lindenschule im Neuenstadt
25 Nisan 2021

harika!

Esra
17 Temmuz 2020

Iyi bir film

Hüseyin
23 Nisan 2020

Cok güzel bir film

Ercan altan
18 Ocak 2020

Çok güzel tek kelimeyle mükemmel

Erdi
16 Aralık 2019

Bakalım nasıl

Ozgur
24 Kasım 2019

Film cok guzel

Emre
15 Kasım 2019

Bayaiyi

birisi
10 Kasım 2019

iyi

birisi
10 Kasım 2019

güzel bence