Ma Filmi Türkçe Dublaj izle (2019)

8.0 /10 2
Ma Filmi Türkçe Dublaj izle (2019)

Ma filmi İzle

Ma filmi izle Hikayenin odağında Sue Ann adında, orta yaşlı bir kadın bulunacaktır. Karakter, bir hayli geçkin yaşına rağmen, genç insanlarla anlaşabilmek konusunda büyük bir yeteneğe sahiptir. Sue Ann, tamamen diğer insanlardan soyutlanmış bir şekilde, kendi dünyasında yaşamaktadır. Yalnızlığın en zor zamanlarını ise insanlarla yakın ilişkiler kurarak geçirmektedir. Tesadüf eseri, sıradan bir günde Maggie isimli bir kız ve arkadaş grubuyla tanışacaktır. Özellikle Maggie, kasabaya taşınalı henüz çok yenidir. Monoton hayatlarını sonlandırabilmek için çeşitli arayışlara girmiştir. Arkadaşları da bu süreçte aynı düşüncededir. Bütün çocuklar ebeveynlerinin baskılarından artık yorulmuştur.
Ma filmi İzle

Ma Türkçe Dublaj izle

Ma filmi full hd Sue’nin yaptığı küçük bir iyilik, gençlerin sempatisini kazanmaya yetmiştir. Durumu daha da üst noktalara taşıyan Sue, onları kendi evinde düzenleyeceği büyük bir partiye davet edecektir. Maggie ve arkadaşlarının monoton yaşamları için bu parti, hayatlarının fırsatı konumundadır. Başlarına geleceklerden haberleri olmadan partiye katılım sağlayacaklar ve doyasıya eğleneceklerdir. Hareketli ortama Sue’de danslarıyla eşlik edecektir. Artık Sue onlar için bir yabancının çok ötesinde, adeta en yakın dostları olmuştur.
Ma filmi Full Hd İzle

Ma Filmi Full HD izle

Ma filmi tek parça izle Gençlerin, Sue ile fazla zaman geçirmeleri, kasabanın ve dolaylı olarak ebeveynlerinin de dikkatini çekmiştir. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar, onları bu kararlarından geri döndürememektedirler. Sue, gençlere evinde istedikleri gibi zaman geçirebileceklerini önerdiğinde tek bir koşul olarak üst kata çıkmalarını yasaklamıştır. Maceraperest gençlerin, gizemi aralamalarıyla birlikte tehlikeli bir girdaba girmeleri kaçınılmaz olacaktır.
Ma filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
188 Yorum
Afet
28 Ekim 2020

Bakalım ???

Ugur
29 Mart 2020

Filmler guzel

Fırat
21 Şubat 2020

Super

seyri keyif
10 Ocak 2020

fragmanı süper

ee
22 Aralık 2019

i

Jennifer
16 Aralık 2019

Ok

Vuqar
10 Aralık 2019

Izlemeden bir sey söylemem

Es
4 Aralık 2019

Evet