Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Macellan: Büyük Kâşif Türkçe Dublaj izle (2019)

3
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Macellan: Büyük Kâşif Türkçe Dublaj izle (2019)

Macellan Büyük Kâşif filmi İzle

Macellan Büyük Kâşif filmi izle Hikâyede dünyada daha önceden göze alınmamış bir keşfin, gerçekleştirilme süreci aktarılacaktır. Dünya çevresinde, bu zamana kadar tam bir tur atılmamıştır. Ancak yeni ticaret yolları bulmak ve keşifler sürdürmek için artık göze alınabilecek bir hamle olarak görülecektir. Seville şehrinde, 5 gemi ile 240 kişilik mürettebat keşif için hazırlanacaktır. Keşfin kaynaklarını Kastilya Krallığı üstlenmiştir. İnsanların büyük bir kısmı, geri dönemeyeceklerini düşünmektedirler.
Macellan Büyük Kâşif filmi İzle

Macellan Büyük Kâşif filmi full Hd İzle

Macellan Büyük Kâşif filmi full hd Dünyanın etrafında atılacak tam bir turun gerçekleşme sürecinde yaşanılanlar, sıra dışı olaylar olacaktır. Bu derece tehlikeli bir göreve, deniz kuvvetlerinin en güçlü isimlerinden Fernando de Macellan ile Juan Sebastian Elcano liderlik yapacaktırlar. İki karakter de işlerinde fazlasıyla korkusuzdurlar. Kendilerine verilen bu görevi, ucunda ne ile karşılaşırlarsa karşılaşsınlar yerine getirmeye çalışacaktırlar.
Macellan Büyük Kâşif filmi Full Hd İzle

Macellan Büyük Kâşif filmi Tek Parça izle

Macellan Büyük Kâşif filmi tek parça izle Kendilerini sürükledikleri macerada, deniz korsanlarından çeşitli kabilelere kadar birçok farklı kültürel toplulukla etkileşime geçecekler. Yaşanılan çarpışmalar ve bombardımanlar sonucunda, kimi gemiler alabora olacaktır. Macellan ile Elcano ise geri dönmeyi bile düşünmeyecektirler. İstikametlerini değiştirmeden, paraleller etrafında bir tam tur atmaya çalışacaktırlar. Mavi sular kendilerine güzellikleri getirdiği gibi bazı olumsuzluklar da getirecektir. Ancak karşılarına çıkan bütün sorunları, büyük oranda çözmeyi başaracaktırlar. 5 gemi ve 240 kişinin çıkmış olduğu operasyon sonucunda, geri dönen sadece 1 gemi ve 18 kişi olacaktır.
Enes Batur Gerçek Kahraman fMacellan Büyük Kâşif filmi ilmi Tek Parça izle

Tür: Animasyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2019 - İspanya

Yönetmen: Ángel Alonso

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?