Malignant izle

SUPER ViP SUPER FHD FRAGMAN
7.3 /10 6
Malignant izle

Malignant izle, Habis 2021 Netflix imdb Dram korku suç türü filmi Türkçe Dublaj 720p ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD film izle. Malignant 2021 yapımı bir korku filmidir. Filmde Malignant isimli tehlikeli bir katilin Madison isimli bir kadını takip etmesi ve bir süre sonra onu kontrol altına alması anlatılıyor. Malignant Habis 2021 Netflix dizi filmi youtube fragmanı, imdb puanı ve ekşi yorumlarını; sinemalar beyazperde yorumlarıyla jet filmmodu film makinesi veya hdfilmcehennemi kalitesiyle 720p Türkçe Altyazılı olarak Türkçe Dublaj 1080p Full HD kalitede indirmeden, online olarak donmadan kesintisiz ücretsiz hem de bedava izle.

Malignant Filmi Konusu

Malignant Türkçe Dublaj izle, oldukça tehlikeli bir seri katildir. Malignant, Madison’u takip etmeye başlar. Madison’un çevresindeki insanlar birer birer ölmekte. Madison, bu ölen insanlardan geriye kalan parçalara rastlıyor. Parçaları birleştiren kadın, katille ilgili çarpıcı bir gerçekle karşılaşır. Malignant, Madison’ın geçmişiyle ilişkilidir.

Bir süre sonra Malignant, Madison’ın benliğini de ele geçirmeyi başarır. Bu andan itibaren kadını, kendi amaçları uğruna kullanmaya başlar. Malignant, kadının vücuduna geçtikten sonra diğer insanlarla istediği konuşmaya başlar. Malignant’ın kurbanı olan kişi sayısı giderek daha da artmaktadır. Katilin insanları öldürme ve Madison’ın bedenini kullanma isteği her geçen dakika artar. Bir noktadan sonra yaşananlar, bu iki kişinin arasında kalmaktan çıkar. Artık herkes bu olayın bir parçasıdır. Malignant filmi dehşet verici bir korku vaat ediyor.

Malignant Habis Filmi Oyuncuları

Malignant Altyazılı izle Film; korku, suç ve dram türündedir. Malignant filmi yönetmeni James Wan’dır. Akela Cooper, Ingrid Bisu ve James Wan, filmin senaryo yazarlarıdır. Filmin oyuncuları Annabelle Wallis, Maddie Hasson ve George Young’dur. ABD’nin Kaliforniya şehrinde çekimleri yapılan Malignant filmi; ABD, Çin ve Romanya ortak yapımıdır.

 • Türler 2021 Filmleri, Dram, Fragman, Korku, Suç, Türkçe Altyazılı

 • Orjinal Adı Habis

 • Yönetmen: James Wan

 • Oyuncular: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young, Michole Briana White, Jean Louisa Kelly, Susanna Thompson, Jake Abel, Jacqueline McKenzie, Christian Clemenson, Amir AboulEla, Mercedes Colon, Ingrid Bisu, Ruben Pla, Jon Lee Brody, Paula Marshall

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.7
 • Film Süresi
  111 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum