Manikarnika Jhansi Kraliçesi izle

ALTYAZILI HD FRAGMAN
10 /10 2
Manikarnika Jhansi Kraliçesi izle

Manikarnika Jhansi Kraliçesi izle, Manikarnika The Queen of Jhansi filmi izle, Hikâye 1857 yıllındaki İngilizler ve Hindistan üzerindeki faaliyetlerini ele almaktadır. Hindistan, zaman dilimi itibariyle, İngilizlerin sömürgesi altındadır. Halk dahil olmak üzere herkes bu durumdan huzursuzdur. Sürekli olarak vergi adına, acımasız paralar talep edilmektedir. Halk artık yemek bile bulmaktan aciz bir duruma düşmüştür. Hindistan’da doğan bir çocuk, ülkesindeki bu adaletsizliğe karşı dur diyecek kişilerin başında gelecektir. Öte yandan İngilizlere de hadlerini bildirmeye çalışacaktır.

Manikarnika Jhansi Kraliçesi – Manikarnika The Queen of Jhansi Konusu

Manikarnika Jhansi Kraliçesi Türkçe Dublaj izle Manikarnika The Queen of Jhansi filmi full hd Normalde, erkek kahramanların tarih sahnesinde rol aldığına tanık olunsa da İngilizlerin sömürgesine direnecek ilk kahraman, bir kadındır. Ülkesinin tarihini sil baştan değiştirecek bu kadının ismi Rani Lakshmibai’dir. Hindistan’ın, merkezinde yakacağı özgürlük ateşi, beklediği sonuçları doğuracaktır. Köle olarak yaşamaktansa ülkesi için ölmeyi rahatlıkla göze alacaktır.

Manikarnika Jhansi Kraliçesi- Manikarnika The Queen of Jhansi filmi Full Hd İzle

Manikarnika Jhansi Kraliçesi – Manikarnika The Queen of Jhansi Oyuncu Kadrosu

Manikarnika The Queen of Jhansi izle Rani Lakshmibai, kısa sürede kendi yanında askerler bulacaktır. Karakterin, mücadelesi büyük kitleleri etkilese de İngilizlerin 40.000 askerine karşılık sadece 6.000 askeri mevcuttur. Ancak bu bile Rani Lakshmibai için sorun teşkil etmeyecektir. Bütün ömrünü bu mücadele için bilediğinden, alt edebileceklerine inancı tamdır. Fakat bu süreçte beklenmedik dostlarının, arkasından hançerle vurması en dayanılmazı olacaktır. Karakter, Hindistan topraklarından kötülüğü kökünden kazıyıp atmak için canını bile feda etmeye hazırdır.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  6.4
 • Film Süresi
  148 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
12 Yorum
must
28 Mayıs 2021

çok iyi

İzlemedim ama izlicem
2 Nisan 2021

İzlemedim ama izlicem

Gökhan
27 Aralık 2020

Güzel film

hasan
19 Mayıs 2020

izlemeye deger

hasan
19 Mayıs 2020

iyi izlemeye deger

Cem
1 Mayıs 2020

Çok güzel bir film

Denizz
3 Nisan 2020

Mukemmel bi film

Mfkfk
21 Mart 2020

Co iyi

faruk
25 Şubat 2020

mükemmel

macezik
25 Şubat 2020

çok geç kalıyor

Bekim
10 Aralık 2019

Merakla izledim..

şakir
7 Aralık 2019

mm