Manou the Swift Tek Parça izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Manou the Swift Tek Parça izle (2019)

Manou the Swift filmi izle


Hikâyenin odağında küçük ve sevimli bir kırlangıç bulunmaktadır. Bu kırlangıç, çaresiz bir vaziyetteyken martı bir çift tarafından evlatlık olarak alınmıştır. Kendisine belirli bir yaşa gelene kadar bakım sağlanmıştır. Ancak şimdilerde daha çok geleceğini belirleyecek yaşa gelmiştir. Kendisini kanıtlayamadığı takdirde Nice’ye ve martı kolonisine veda etmesi gerekecektir. Üstelik, anatomisinin kaldıramayacağı hedefleri mevcuttur. Tıpkı bir martı gibi yaşama çalışacaktır.
Manou the Swift filmi izle

Manou the Swift filmi full hd


Martının kolonide kalabilmesi için martılar gibi balık tutabilmesi, ailesiyle beraber uçuşlarda nasıl bir davranış göstereceğinin bilincinde olması ve tam bir martı gibi görünmesi gerekecektir. Birçok etaptan başarıyla ayrılan kırlangıç, ne yazık ki uçuş okulunda benzer başarıyı gösteremeyecektir. Çünkü martıların uçuş stilleriyle, kendi anatomisi çakışmaktadır. Uğradığı bu hüsran, familyanın gözünden düşmesini sağlayacak ve kendisine verilen bir görevi yapamamasıyla, ayrılışına kesin gözle bakılacaktır.
Manou the Swift filmi full hd

Manou the Swift filmi tek parça izle


Kırlangıç, bugüne kadar yüzleşmekten korktuğu durumla karşı karşıya kalmıştır. Ailesi olarak gördüğü martılar, bütün çabasına rağmen kendisini dışlamıştır. En iyi arkadaşları bile kendisine sırt çevirmiştir. Ancak Manou için hayat yeniden başlamaktadır. Bir süre sonra kendisi gibi sevimli kırlangıçlarla tanışacak ve dostluk kuracaktır. Tanıştığı arkadaşları, kendisine potansiyelini ve yeteneklerini fark etmesi yönünde yardımcı olacaktırlar. Manou, geçmişte kendisiyle dalga geçen martılardan intikamını almak isteyecektir. Martılar ile kırlangıçlar arasında çıkan savaş en büyük fırsat olacaktır.
Manou the Swift filmi tek parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Animasyon, 2019 Film izle, Komedi, Macera, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

Yönetmen: Christian Haas, Andrea Block

Oyuncular: Kate Winslet, Willem Dafoe, Rob Paulsen

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Manou the Swift Tek Parça izle (2019)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. sanane

  mukemmel

 2. asdasd

  werrwer

 3. eyüp acar

  mukemmel

 4. dder

  super

 5. hkhk

  kaç yoyrum yaazacağım daha anlamadım

 6. sasdas

  Süper film

 7. umut

  s