Manyeo Tek Parça izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Manyeo Tek Parça izle (2019)

Manyeo filmi izle


Hikâyede 10 sene öncesinde, açığa kavuşturulamayan bir olayın sonuçları üzerinde durulacaktır. Ja yoon isimli karakter, hükümet tesislerinden birisinden kaçmak zorunda kalmıştır. Bu kaçış sonucunda, kendisinde ciddi hasarlar meydana gelecek ve hafızasını yitirecektir. Küçük kız, harap olmuş bir haldeyken, yaşlı bir çiftin kapısının önüne yığılacaktır. Bir süre sonra yaşlı çift tarafından fark edilen kız, yanlarına alınmak istenecek ve gözetilmeye çalışılacaktır. Ja yoon şans eseri, iyi niyetli insanlarla karşılaşmıştır.
Manyeo filmi izle

Manyeo filmi full hd


Yaşlı çift tarafından büyütülen Ja yoon, uzun yıllar sonra yetişkin bir lise öğrencisi durumuna gelecektir. Ailesi olarak bellediği yaşlı çiftin de maddi sıkıntıları ortaya çıkmıştır. Fakat Ja yoon’a her konuda fedakarlıklar yapmaya devam etmektedirler. Genç kız bundan rahatsız olunca, ailesine artık destek olmak isteyecektir. Bunun içinde enteresan bir yarışma programına katılmak üzere harekete geçecektir.
Manyeo filmi full hd

Manyeo filmi tek parça izle


Ja yoon, kaderinin değişeceği yarışmaya, her şeyden habersiz bir biçimde katılacaktır. Televizyonda boy gösteren karakter, oldukça tuhaf insanlarla tanışacaktır. Bütün bunlar bile yarışmanın ne derecede ilerleyeceği konusunda bir ipucudur. Kendisini kaybolduğu günden beri aralıksız olarak arayan Nobleman, Bay Choi ve Dr. Baek tam karşısındadır. Normal şartlarda, sıradan bir lise öğrencisi konumunda bulanan Ja yoon, kendisindeki cevheri ve karanlık sırların bulunduğu perdeyi aralamaya çalışacaktır. Çünkü, olup bitenleri anlamlandırmakta güçlük çekecektir.
Manyeo filmi tek parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 759

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Gizem

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Hoon-jung Park

Oyuncular: Seung-chul Baek, Kim Byung-Ok, Woo-sik Choi

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Manyeo Tek Parça izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. Hunkerman

  Müthiş bir film şiddetle tavsiye ederim ayrıca filmi izleme fırsatı veren Süper fullhdfilmizle sitesine çok teşekkür ederim

 2. Serkan

  Super film tavsiye ederim

 3. Tt

  Fdf

 4. İrsadi

  Harika