Maria Türkçe Dublaj izle (2019)

5


rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Maria Türkçe Dublaj izle (2019)

Maria filmi İzle

Maria filmi izle Hikayemizde Filipinler yer altı dünyasında ki hesaplaşmalar, ortaya çıkacaktır. Bölgede faaliyetlerini yürüten, silah kaçakçılığı ve uyuşturucu konusunda her şeyi tek elinde bulunduran zengin bir kartel, bu sefer kafayı eski suikastçılarına takacaktır. Çünkü, Maria isimli karakter yer altı dünyasından artık elini ayağını çekmeye karar vermiştir. Maria, kendini öldü göstererek, yeni bir başlangıç yapmıştır. Mutlu bir birlikteliğe imza atan Maria, kısa süre sonra ilişkilerinin meyvesi olarak bir kız çocuğuna sahip olmuştur. Bu nedenle de artık tamamen kızı için yaşamaya başlamıştır. Kendini ve ailesini tehlikeye atabilecek her hareketten çekinmektedir. Fakat tanıyanların ortaya çıkması, işleri değiştirecektir.
Maria filmi İzle

Maria filmi full Hd İzle

Maria filmi full hd Kartel tarafından bu durum kendilerine saygısızlık olarak kabul edilecektir. Maria’yı yer altı dünyasından çekip alan ailesi, bütün olup bitenin sorumlusu olarak gösterilecektir. Üstelik Maria’ya sunulan yeni hedef, kartelin sürdürmüş olduğu tüm faaliyetlerini etkileyebilecek potansiyeldedir. Onu bitirebilecek tek kişiyse Maria’dır. Kartel, Maria’nın ret cevabını samimi bulmayarak, ailesine ve kendisine karşı yakın takibe başlayacaktır.
Maria filmi Full Hd İzle

Maria filmi Tek Parça izle

Maria filmi tek parça izle Maria, istemeden de olsa olayların içine dahil olmak zorunda kalacaktır. Çünkü, kızı ve kocasının maruz kaldığı olaylar kabul edebileceği türden değildir. Üstelik, sosyal hayatta her adımının takip edilmesinden ve kartelin, çok fazla bilgisi olduğu için kendilerini riske atmamak adına öldürme girişimlerinden sıkılmıştır. Bir seviye sonra, yeteneklerini kullanarak çetin bir savaşı başlatacaktır.
Maria filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.7 /10 Toplam oy: 6

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Dram, Suç, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.0

Yönetmen: Pedring Lopez

Oyuncular: Cristine Reyes , Germaine De Leon , KC Montero

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Maria Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. İbrahim

  Film turcemi

 2. Ayla ulukuş

  Heyacanlı flim

 3. Gnikolai

  harika

 4. Gnikolai

  sy

 5. halil çırak

  şshane

 6. halit tumer

  guzelfilm